Trwa ładowanie...
d1ximn0

Jak mieszkańcy widzą stolicę? Wystawa w metrze

Zobaczcie, jak warszawiacy sfotografowali swoje miasto
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jak mieszkańcy widzą stolicę? Wystawa w metrze
d1ximn0

Od dziś, 15 grudnia, na stacji metro Wilanowska możecie oglądać wystawę laureatów konkursu fotograficznego Warsaw Insta Festiwal – pierwszego festiwalu fotografii miejskiej na Instagramie.

Przeczytajcie też: Taneczny flash mob na placu Zbawiciela [ZDJĘCIA]

Uczestnicy mieli okazję pokazać, jak widzą swoje miasto, jak na nie patrzą, gdzie dostrzegają zachodzące zmiany. "Warszawa rozwija się na naszych oczach. Zmienia się także nastawienie do samego miasta – w coraz większym stopniu czujemy się jego częścią i chcemy uczestniczyć w tworzeniu jego wizerunku" - komentują organizatorzy.****

d1ximn0

Wybór był ponoć trudny. I nic dziwnego, bo na konkurs nadesłano ponad 1200 zdjęć. Duże zainteresowanie konkursem pokazuje, że warszawiacy chcą chwalić się naszym miastem i lubią pokazywać miejsca, które są dla nich ważne i wyjątkowe. - Różnorodność Warszawy daje ogromne możliwości miłośnikom fotografii, a ich twórcze spojrzenie na miasto ukazuje je często w zupełnie innym, niedostrzeganym na co dzień kontekście – informuje Wawalove.pl Maria Schicht, zastępca dyrektora Centrum Komunikacji Społecznej.

Pełna informacja o laureatach konkursu Warsaw Insta Festiwal na stronie .

Wystawę będzie można oglądać codziennie od 15 grudnia 2014 roku do 15 stycznia 2015 roku. Współorganizatorem wystawy jest miasto stołeczne Warszawa.

Zobaczcie też: Gwiezdne Wojny i stan wojenny. Największa w Polsce wystawa budowli z klocków lego [WIDEO]

d1ximn0

Podziel się opinią

Share
d1ximn0
d1ximn0