Trwa ładowanie...

Jak wracać z Wianków nad Wisłą? ZTM uruchomi dodatkowe kursy

"Metro będzie kursowało dłużej niż zwykle"

Jak wracać z Wianków nad Wisłą? ZTM uruchomi dodatkowe kursy
d3mnjyk
d3mnjyk

Jak już informowaliśmy, w sobotę na Podzamczu odbędzie się impreza „Wianki nad Wisłą 2016”. Zakończy się późnym wieczorem. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi więc dodatkowe tramwaje i autobusy, by imprezowicze mogli spokojnie wrócić do domów.

W związku z imprezą, od ok. godziny 17.30 zamknięty zostanie przejazd Wisłostradą pomiędzy mostem Śląsko-Dąbrowskim a ulicą Wenedów. Na objazdy pojadą autobusy linii 118, 185 i 385. Do ok. godziny 1.00 zmienione będą również trasy linii nocnych N11, N16, N21, N61, N66 i N71.

Po zakończeniu „Wianków” na tory wyjadą dodatkowe tramwaje, które rozpoczną trasy na przystanku Most Gdański – linie 1 i 28 oraz na placu Bankowym – linie 23 i 26. Ze zwiększoną częstotliwością kursować będą składy linii 3.

d3mnjyk

Wracający w imprezy mieszkańcy Warszawy mogą również skorzystać z dodatkowych autobusów linii 509 i 527, które odjeżdżać będą z Dworca Wileńskiego. Ponadto na liniach nocnych kursować będą autobusy o większej pojemności.

Po zakończeniu „Wianków” ze zwiększoną częstotliwością kursować będą pociągi pierwszej i drugiej linii metra. ZTM dodaje, że metro będzie kursowało dłużej niż zwykle.

d3mnjyk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mnjyk