Trwa ładowanie...
d23dm94

Jak zmienić zachowanie pasażerów komunikacji? Jutro dyskusja w Mobilnej Kawiarni

Spotkanie zostanie zorganizowane przez Tramwaje Warszawskie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jak zmienić zachowanie pasażerów komunikacji? Jutro dyskusja w Mobilnej Kawiarni
d23dm94

Mobilna Kawiarnia Naukowa to specjalny tramwaj promocyjny,którego nadrzędnym celem będzie uwrażliwienie pasażerów na potrzeby innych oraz wypracowanie nowej jakości w podróżowaniu pojazdami stołecznej komunikacji. Już jutro odbędzie się w nim spotkanie "Bezpieczne, niebezpieczne związki”.

Wszyscy chętni wraz z ekspertami będą debatować na temat szeroko pojętej życzliwości. Dyskusja odbędzie się w jadącym tramwaju . Punktualnie o godz. 19.00 wyruszy on z przystanku al. Zieleniecka i pojedzie dalej trasą: Waszyngtona-* Grochowska- Targowa Jagiellońska Most Gdański Słomińskiego Okopowa Towarowa Al. Jerozolimskie Most Poniatowskiego al. Zieleniecka*. Tramwaj nie zatrzyma się po drodze na żadnych przystankach pośrednich, a podróż nim potrwa około 1,5 godziny.

Każdy, kto chciałby wziąć udział w wydarzeniu powinien zarejestrować się pod tym adresem. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. Przejazd tramwajem promocyjnym jest całkowicie bezpłatny. Całość jest realizowana w ramach kampanii „Kierunek życzliwość w komunikacji miejskiej”.

d23dm94

Przeczytajcie też: Do Warszawy przybędzie dłoń św. Spirydona!

d23dm94

Podziel się opinią

Share
d23dm94
d23dm94