Trwa ładowanie...

Jaka przyszłość czeka Pole Mokotowskie? Ratusz zbierze opinie mieszkańców

W niedzielę, 14 czerwca odbędzie się Dzień Otwarty, podczas którego warszawiacy wypowiedzą się na temat planów zagospodarowania terenu

Share
Jaka przyszłość czeka Pole Mokotowskie? Ratusz zbierze opinie mieszkańców
d1l6lo7

Opinie zostaną zebrane przez stołeczny Ratusz w trzech etapach. Pierwszym będzie zobrazowanie aktualnej funkcjonalności Pola Mokotowskiego, które zostanie wykonane przez psychologów środowiskowych. Celem będzie uświadomienie, jaką rolę spełniają poszczególne części parku. Drugi etap to już same konsultacje , podczas których warszawiacy wypowiedzą się na temat roli Pola Mokotowskiego oraz przeznaczenia poszczególnych jego rejonów. Ratusz chce w ten sposób zebrać potrzeby i pomysły, które zostaną wykorzystane w procesie realizacji docelowych zmian. Ostatnią częścią będą warsztaty projektowe, w których wnioski z zebranych opinii zostaną przełożone na poszczególne projekty. Ten etap zaplanowano na wrzesień - październik br.

Start Dnia Otwartego 14 czerwca przewidziano na godz. 15.00. Zaplanowano dwa, półtoragodzinne spotkania panelowe. W pierwszym zostanie omówiona rola miejscowych planów zagospodarowania w kształtowaniu przestrzeni publicznych. Natomiast drugi będzie poświęcony aktualnym trendom w projektowaniu terenów parkowych, z uwzględnieniem konkretnych uwarunkowań środowiskowych. Całość zostanie uzupełniona obecnością specjalnego punktu konsultacyjnego.

Więcej szczegółów pojawi się wkrótce na tej stronie.

d1l6lo7
d1l6lo7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1l6lo7