ycipk-2rr38w

Jaka przyszłość czeka Pole Mokotowskie? Ratusz zbierze opinie mieszkańców

W niedzielę, 14 czerwca odbędzie się Dzień Otwarty, podczas którego warszawiacy wypowiedzą się na temat planów zagospodarowania terenu
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jaka przyszłość czeka Pole Mokotowskie? Ratusz zbierze opinie mieszkańców
ycipk-2rr38w

Opinie zostaną zebrane przez stołeczny Ratusz w trzech etapach. Pierwszym będzie zobrazowanie aktualnej funkcjonalności Pola Mokotowskiego, które zostanie wykonane przez psychologów środowiskowych. Celem będzie uświadomienie, jaką rolę spełniają poszczególne części parku. Drugi etap to już same konsultacje , podczas których warszawiacy wypowiedzą się na temat roli Pola Mokotowskiego oraz przeznaczenia poszczególnych jego rejonów. Ratusz chce w ten sposób zebrać potrzeby i pomysły, które zostaną wykorzystane w procesie realizacji docelowych zmian. Ostatnią częścią będą warsztaty projektowe, w których wnioski z zebranych opinii zostaną przełożone na poszczególne projekty. Ten etap zaplanowano na wrzesień - październik br.

Start Dnia Otwartego 14 czerwca przewidziano na godz. 15.00. Zaplanowano dwa, półtoragodzinne spotkania panelowe. W pierwszym zostanie omówiona rola miejscowych planów zagospodarowania w kształtowaniu przestrzeni publicznych. Natomiast drugi będzie poświęcony aktualnym trendom w projektowaniu terenów parkowych, z uwzględnieniem konkretnych uwarunkowań środowiskowych. Całość zostanie uzupełniona obecnością specjalnego punktu konsultacyjnego.

Więcej szczegółów pojawi się wkrótce na tej stronie.

ycipk-2rr38w

Przeczytajcie też: Welcome to the right side of Warsaw [Niesamowite WIDEO]

Podziel się
ycipk-2rr38w
ycipk-2rr38w
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2rr38w