Trwa ładowanie...
d1j4792

Jaki Cafe przestaje istnieć. Lokal do wynajęcia

Patryk Jaki pod koniec sierpnia z pompą otwierał kawiarnię, która miała być centralnym punktem jego kampanii i miejscem spotkań z warszawiakami. Teraz lokal świeci pustkami i ponownie jest do wynajęcia. Wiadomo też za ile.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jaki Cafe przestaje istnieć. Co powstanie w jego miejsce?
Jaki Cafe przestaje istnieć. Co powstanie w jego miejsce? (East News, Fot: Maciej Luczniewski)
d1j4792

Rzecznik sztabu wyborczego Patryka Jakiego Jacek Ozdoba, tłumaczy, że lokal wciąż był punktem informacyjnym radnych PiS. I zaprasza mieszkańców Warszawy na Koszykową, do biur poselskich PiS, a także do klubów PiS w dzielnicach. - Wszyscy radni są do dyspozycji - deklaruje w rozmowie z tokfm.pl.

Na drzwiach lokalu widnieje natomiast ogłoszenie "wynajmę". Okazuje się, że sztab wynajął go do 1 listopada, a właściciel szuka nowego najemcy.

Jaki Cafe odchodzi do lamusa

d1j4792

- Poniżej 10 tysięcy miesięcznie nie zejdę! - zastrzega właścicielka. Szuka kogoś, kto wynajmie lokal na przynajmniej pięć lat. - Lokal ma 60 metrów, daję zgodę na powiększenie powierzchni i dobudowę antresoli - zachęca kobieta i zapowiada także, że za dodatkową kwotę odsprzeda nowemu najemcy licencję na sprzedaż alkoholu.

Co powstanie w miejscu Jaki Cafe? To pytanie pozostaje otwarte. - Mam już kilka ofert - mówi właścicielka lokalu.

Zobacz także: Tłumy w kawiarni Patryka Jakiego. "Wnętrze jest pomysłem pana ministra"

Przed wyborami samorządowymi kawiarnia tętniła życiem. Patryk Jaki sam szykował lokal i z pompą ogłaszał jego otwarcie. Mieszkańcy Warszawy i dziennikarze mogli porozmawiać tam z samym kandydatem na prezydenta i kandydatami na radnych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1j4792

Podziel się opinią

Share
d1j4792
d1j4792