Trwa ładowanie...

Jaki: Ekipa Gronkiewicz-Waltz i Trzaskowskiego zaserwowała nam słabo przygotowaną edukację

Kandydat Zjednoczonej Prawicy zaprezentował program dla oświaty. Nie zapomniał wytknąć błędy prezydent Warszawy. - Dzisiaj trzeba było przenieść dzieci np:. w Wilanowie do hotelu, na Białołęce do specjalnie wynajętych pomieszczeń - tłumaczył Jaki.

Jaki: Ekipa Gronkiewicz-Waltz i Trzaskowskiego zaserwowała nam słabo przygotowaną edukacjęŹródło: East News, fot: Stefan Maszewski
d3mnjyk
d3mnjyk

- Po raz kolejny rządząca w Warszawie ekipa Hanny Gronkiewicz-Waltz i Rafała Trzaskowskiego zaserwowała nam słabo przygotowaną oświatę i edukację. Dzisiaj trzeba było przenieść dzieci np:. w Wilanowie do hotelu, na Białołęce do specjalnie wynajętych pomieszczeń. Regularnie będzie brakował miejsc w świetlicach, których często nie ma albo brakuje w nich miejsc - przekonywał Patryk Jaki.

Kandydat zadeklarował, że jeżeli zostanie prezydentem miasta stołecznego Warszawy, takie sytuacje się nie powtórzą. - Rodzice będą pewni, że ich dzieci będą bezpieczne w placówkach oświatowych. A po drugie zainwestujemy dodatkowe środki w rozbudowę świetlic - obiecał.

d3mnjyk

- W tych świetlicach będą specjalnie dedykowane zajęcia pozalekcyjne, żeby rodzice byli pewni, że do czasu kiedy skończą swoją pracę ich dzieci są w sposób odpowiedni zaopiekowane. Będą się uczyły dodatkowego języka, muzyki, będą rozwijały swoje inne umiejętności - zapowiedział polityk. Podkreślił, że to, co się w tej chwili dzieje z edukacją i oświatą w Warszawie, już się nie powtórzy.

Zadeklarował również, że wszystkie posiłki będą konsultowane z dietetykiem. - Tak, aby warszawskie rodziny miały przekonanie, że ich dzieci w szkołach, żłobkach i placówkach oświatowych otrzymują żywienie na odpowiednim poziomie - powiedział Jaki.

Hanna Gronkiewicz-Waltz nie została mu dłużna. - Kandydat Jaki skarży się na chaos w edukacji? Panie Jaki, chaos w edukacji zafundowała nam Pana ekipa - czytamy na Twitterze.

Zobacz także: Żona Patryka Jakiego na konwencji PiS. Dominik Tarczyński odpiera zarzuty

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

d3mnjyk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mnjyk