Trwa ładowanie...
d3l3bth

Jaki zapowiedział nowy parking na Mordorze. "Wyjątkowo nieprzemyślany"

Kandydat PiS na prezydenta Warszawy zapowiedział budowę parkingu na 1500 miejsc w zagłębiu biurowym na Mokotowie. - Słynny Mordor w Warszawie, wyjątkowo nieprzemyślany, który jest symbolem fatalnej polityki prowadzonej przez samorząd - powiedział Jaki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mokotów
Mokotów (East News, Fot: Artur Zawadzki)
d3l3bth

Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy w środę na konferencji tłumaczył, że "na początku wyraziło się zgodę na to, żeby w jednym miejscu powstało ponad 100 tys. miejsc pracy, a dopiero później, do dzisiaj myśli się, w jaki sposób zapewnić komunikację, miejsca parkingowe, rozwijać tak ważną część miasta".

- W związku z powyższym chcę państwu powiedzieć, że docelowo problemy komunikacyjne Mordoru chciałbym, żeby zostały rozwiązane poprzez budowę metra – III i IV linia metra, ta, którą państwu wskazałem. Ale jednocześnie do tego czasu potrzebne są nowe miejsca parkingowe. Chciałbym, żeby wykorzystać tereny, które państwo widzicie na zajezdni, na miejscach publicznych i stworzyć ośmiokondygnacyjny parking - zadeklarował Jaki.

d3l3bth

Zaznacza, że to pewna synteza możliwości i stosunkowo niedrogiego i praktycznego rozwiązania. - W wyjątkowo niedrogi sposób na gruntach miejskich może powstać około 1500 miejsc parkingowych. Dlatego to moje zobowiązanie. Jeżeli zostanę prezydentem Warszawy, powstanie tutaj około 1500 nowych miejsc parkingowych - obiecał kandydat.

Zobacz także: Michał Kamiński: Tusk pokazał Mateuszkowi, gdzie jego miejsce

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3l3bth

Podziel się opinią

Share
d3l3bth
d3l3bth