Trwa ładowanie...
d3u4wc9

Jakim typem warszawskiego imprezowicza jesteś?

Paw Szafiarek a może Leming Wędrowny? Polecamy zabawne zestawienie
Share
Jakim typem warszawskiego imprezowicza jesteś?
d3u4wc9

Dziś jest piątek.... czyli weekendu początek. Kto nie wystraszy się szalejącego orkanu o wdzięcznym imieniu Ksawery, ten wyruszy dziś zapewne do klubu, pubu, knajpy - aby się napić, potańczyć, poimprezować , pobawić ze znajomymi, pokazać na mieście, poznać kogoś nowego.

Czytaj również: Nowa siedziba Klubu Komediowego powstanie na pl. Zbawiciela!

Warszawa nocą jest dżunglą

d3u4wc9

... przynajmniej według autora tekstu na jaki trafiliśmy na stronie zmemlani.pl . Piątek to taki piękny dzień, w którym porzucamy narzekania na nic nie wnoszącą w nasze życie pracę i ruszamy na podbój stolicy. "Ty jesteś Tonym Halikiem, a imprezy to test na sztukę przetrwania. Jako weteran poniewierki w balecie posegregowałem dla Was i Waszych potomnych typy żyjątek, jakie dane nam będzie dziś i jeszcze wiele razy spotkać przy wodopojach. Czytajcie zatem głosem Krystyny Czubówny" - czytamy.

Leming Wędrowny czy Paw Szafiarek?

Autor zaczyna od Pawia Szafiarek - "w dzieciństwie mama zawijała mu kanapki w strony wyrwane z czasopism modowych i od tej pory coś mu pod sufitem nie ecie-pecie. Patrzysz i zastanawiasz się, czy przypadkiem nie trafiłeś na imprezę halloweenową". Kolejny typ to Hiena CENTkowana, a więc mistrz kamuflażu, który atakuje niespodziewanie zawsze tam, gdzie można się załapać na darmowego szota, papierosa czy jointa. * Leming Wędrowny* z kolei, to taki typ, który po kilku minutach siedzenia w jednym miejscu zaczyna zbierać znajomków, aby przenieść się do innego miejsca. Nigdzie nie jest mu dobrze. * *

Kogo mamy dalej? Jest więc Gorilla Sterydowa - człowiek, który próbuje na siłę zwrócić na siebie uwagę, "drąc ryja", a najlepiej w inny ryj waląc. Inny zwierz salonowy to Koala Kanapowy, który "przychodzi spizgany tak, że ledwo na oczy widzi, instaluje się w kącie i przez cały wieczór – co chwila popalając – ogląda kolorowe wizualizacje z Winampa". Do tego zoologicznego zestawu dołączają Surykatki - samice, które na imprezach pojawiają się stadem, robiąc w ten sposób spore, choć mylne wrażenie.

d3u4wc9

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o Słowiku Jutiubowym, który na domówkach okupuje sprzęt grający uważając, że najlepiej zna się na muzyce... *Dokładniejsze opisy znajdziecie na stronie zmemlani.pl . *

Czy odnajdujecie się w którymś z opisów? A może zabrakło tu jakiegoś typu?

Czytaj również: Sylwester Miejski na błoniach Stadionu Narodowego!

d3u4wc9

Podziel się opinią

Share
d3u4wc9
d3u4wc9