Trwa ładowanie...
d3yx815

Jakub Stefaniak: Osoby powyżej 60. roku życia ćwiczą za darmo

- W porozumieniu z władzami klubu Herkules, ale nie tylko, wychodzimy z konkretną propozycją, którą wpisujemy na listę benefitów Karty Warszawskiego Seniora - zapowiedział kandydat PSL na prezydenta Warszawy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jakub Stefaniak
Jakub Stefaniak (East News, Fot: Stefan Maszewski/Reporter)
d3yx815

W poniedziałek w budynku TKKF „Herkules” odbyła się konferencja prasowa Jakuba Stefaniaka. Tłumaczył, że sport to zdrowie, ruch to zdrowie. - W porozumieniu z władzami klubu „Herkules”, ale nie tylko, wychodzimy z konkretną propozycją, którą wpisujemy na listę benefitów Warszawskiej Karty Seniora. Prosta zasada: z kartą warszawskiego seniora osoby powyżej 60. roku życia ćwiczą za darmo - zapowiedział kandydat PSL. Zaznacza, że siłownie w Warszawie mogą dogadać się z miastem, zaprezentować konkretną dobrą i rozsądną cenowo ofertę.

- Obliczyliśmy już, że taki program, gdyby skorzystali z niego wszyscy warszawscy seniorzy, kosztowałby 40 mln rocznie - stwierdził polityk. Podkreślił, że to jest tyle, ile jednorazowo pan Macierewicz wydał na limuzyny MON-owskie. - W skali budżetu Warszawy, który wynosi 17 mld zł, to też nie są jakieś straszne pieniądze - tłumaczy Stefaniak.

d3yx815

Przeczytaj też: Żakowski: Patryk Jaki jest tak kiepski, że aż groźny

Zobacz także: Hofman pyta Kukiza o ojcostwo? „Klaps czy marihuana z dzieciakami?

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

d3yx815

Podziel się opinią

Share
d3yx815
d3yx815