Trwa ładowanie...

Jarmark świąteczny stanie przed Dworcem Centralnym

Dla podróżnych z biletem kolejowym 10% zniżki!

Share
Jarmark świąteczny stanie przed Dworcem Centralnym
d18vdhq

Po raz pierwszy Bożonarodzeniowy Jarmark stanie przed Dworcem Centralnym. Świąteczne stoiska już w najbliższą sobotę, 23 listopada, pojawią się przy wejściu od strony ul. Emilii Plater i postoją do 22 grudnia. Będzie można tam kupić oscypki, pierogi, ciepły barszcz, sery i regionalne wędliny. Zaopatrzymy się tam także świąteczne ozdoby, drewniane zabawki czy wyroby rękodzieła ludowego. Oprócz propozycji z polskich regionów będą również wyroby z krajów Unii Europejskiej.

Podróżni z ważnym biletem kolejowym mogą liczyć na 10% zniżki na świąteczne zakupy.

Zarówno dworzec jak i przestrzeń wokół niego to dobre miejsce do organizacji wydarzeń kulturalnych i okolicznościowych. Dlatego zdecydowaliśmy, by tegoroczny Jarmark pojawił się właśnie przed Dworcem Centralnym - mówi Małgorzata Szychułda, dyrektor departamentu komercjalizacji PKP SA. - Duże znaczenie ma również sama lokalizacja. Zarówno pasażerowie komunikacji miejskiej, jak i podróżujący koleją będą mieli szansę wybrać dla najbliższych wyjątkowe upominki.

Centralny Jarmark Bożonarodzeniowy PKP będzie czynny w godzinach 8:00-20:00 (lub dłużej, w zależności od zainteresowania).

d18vdhq

Podziel się opinią

Share
d18vdhq
d18vdhq