Trwa ładowanie...
d2jnv8p

"Jeb..a księżniczka!" - kierowca obraża pasażerów!

"Zamknij mordę, cwelu!", "Ku.wa" - oto słownik kierowcy MZA
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Jeb..a księżniczka!" - kierowca obraża pasażerów!
d2jnv8p

Na pętli linii autobusowej 109 dziewczyna weszła do autobusu przez drzwi znajdujące się przy kabinie kierowcy. nagle usłyszała od kierowcy, że jest "k..." i "jeb... księżniczką". W jej obronie stanął natychmiast jeden z pasażerów, któremu też się dostało: "Zamknij mordę, cwelu!" - usłyszał. O sprawie czytamy w Gazecie.

W czwartek 21 lutego, około godz. 19.00 młody pasażer wsiadł do autobusu linii 109 na pętli Osiedle Górczewska (Bemowo). Autobus (numer boczny 8717) miał odjechać w stronę Dworca Centralnego.

„Autobus miał zgaszony silnik (nie świeciło się wewnętrzne oświetlenie) i otwarte środkowe drzwi. Oświetlenie pętli jest słabe. Tuż przed odjazdem do drzwi koło kierowcy podeszła młoda dziewczyna i nacisnęła tzw. ciepły guzik. Kierowca wydarł się na cały głos: "Ty k... pier...na, środkowe drzwi są otwarte! Jeb... księżniczka! - czytamy w artykule.

d2jnv8p

Pasażer, który był świadkiem wydarzenia zwrócił kierowcy uwagę. W zamian usłyszał "Zamknij mordę, cwelu".

To nie jest pierwszy przypadek, w którym kierowca MZA obraża pasażerów. Podobną sprawę opisywaliśmy niedawno - wówczas kierowca wyzywał pasażerów od słoików ( PRZECZYTAJ ).

Co na to MZA? Rzecznik zwraca się do wszystkich obrażonych o napisanie skargi na adres: skargi@mza.waw.pl. Tylko jeśli taka wpłynie skarga wpłynie, kierowca zostanie ukarany.


d2jnv8p

Podziel się opinią

Share
d2jnv8p
d2jnv8p