Trwa ładowanie...
d1rlgus

Jesienne biegi na orientację w ten weekend!

Warsaw Orient Meeting 13 i 14 września na Żoliborzu i Mokotowie
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jesienne biegi na orientację w ten weekend!
d1rlgus

Warsaw Orient Meeting to już tradycja jesiennych biegów na orientację. Tegoroczna edycja odbędzie się w weekend, 13-14 września. Uczestnicy biegu głównego zmagać się będą z trasą położoną na terenie Żoliborza Oficerskiego i Cytadeli Warszawskiej z metą i centrum zawodów na Plaży Żoliborz. Bieg na orientację to dyscyplina indywidualna, gdzie uczestnik korzystając z otrzymanej mapy musi pokonać trasę oznaczoną punktami kontrolnymi w zadanej kolejności i jak najszybciej dobiec do mety. Wybór trasy pomiędzy punktami zależy tylko i wyłącznie od samego uczestnika biegu.

Czytaj też: III Maraton Kampinoski – bieg w sercu puszczy

W trakcie zawodów nie ma obowiązku biegu . Trasę można pokonać np. spacerując. Uczestnicy startują na trasach przygotowanych według wieku i płci, a także stopnia zaawansowania od 2,5 km dla początkujących do 7,5 km dla zaawansowanych zawodników.

d1rlgus

Start odbywa się interwałowo, czyli w równych odstępach czasu startują poszczególni zawodnicy. Pierwszy start biegu głównego odbędzie się w niedzielę, 14 września, o godzinie 11:00.

Dodatkowo w sobotę, 13 września, nad Jeziorkiem Czerniakowskim odbędzie się sztafetowy bieg sprinterski. Zabawa rozpocznie się o godz. 14.00. Zawodnicy wezmą udział w czterozmianowych, dwuosobowych sztafetach na bardzo krótkim dystansie. Długość jednej zmiany nie przekroczy jednego kilometra.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.spojnia.warszawa.pl w zakładce WOM 2014 .* *

Impreza jest współfinansowana ze środków m.st. Warszawy.

d1rlgus

Czytaj też: Pierwszy w Polsce Bieg w Sukniach Ślubnych!

Podziel się
d1rlgus

Podziel się opinią

Share

d1rlgus

d1rlgus