Trwa ładowanie...

Jest kryzys, warszawscy urzędnicy mają się świetnie

Obowiązkowe oświadczenie majątkowe to jeden ze sposobów przeciwdziałania korupcji.

Share
Jest kryzys, warszawscy urzędnicy mają się świetnie
d3szu87

Najwięcej osób zamożnych oraz przedsiębiorców zasiada w klubie Platformy Obywatelskiej - podobnie było w roku poprzednim. Listę milionerów wśród urzędników otwiera Zofia Trębicka z majątkiem wycenionym na ponad 2 miliony złotych.

Zamożna jest również jej koleżanka Ewa Masny. Ma ona dom wart ponad 1 milion złotych, trzy działki w stolicy o wartości 1400 000 złotych oraz połowę mieszkania o wartości 400 tysięcy zł.

Bogatą radną jest aktorka Anna Nehrebecka (PO), która posiada na koncie 320 tysięcy złotych i jest współwłaścicielką dwóch mieszkań - swój udział wyceniła na ponad 2 miliony zł. Bardzo podobnie jest u radnej PO Aleksandry Scheybal- Rostek.

d3szu87

Urzędnik i zarazem lekarz Marcin Hoffman ma mieszkanie o wartości 350 tys. zł, dom (1,2 mln zł), działkę i trzy samochody marki mercedes. Przedsiębiorca Piotr Kalbarczyk ma dom i mieszkanie warte ponad 1.5 mln zł. Jest również współwłaścicielem 3 domów o łącznej wartości 4 mln zł.

W klubie Lewicy najzamożniejszy jest Adam Cieciura - jest on współwłaścicielem dwóch domów wartych prawie 3 miliony zł, a także oszczędności w wysokości 200 tysięcy zł.

Jeśli chodzi o radnych Prawa i Sprawiedliwości, to najbogatszy jest wieloletni bankowiec Mieczysław Król. Jego majątek jest wart ponad 2 mln zł. Ma on kilka mieszkań, dom i działkę.

Tak jak w zeszłym roku, żadnego majątku nie ma radna SLD, Alicja Tysiąc. Podobnie jest z młodą radną PO - * Izabelą Chmielewską. *Piotr Szyszko z PiS-u z kolei chwali się jedynie samochodem marki nissan micra.

d3szu87

Podziel się opinią

Share
d3szu87
d3szu87