Trwa ładowanie...
holderName

Jeszcze szybciej kupimy bilet w Kolejach Mazowieckich

Koleje Mazowieckie nawiązały współpracę z mPay. Dzięki aplikacji w telefonie pasażerowie w kilka minut zakupią bilet. Oferta obejmuje również Wspólny Bilet Samorządowy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (Materiały prasowe, Fot: Materiały prasowe)
holderName

Korzystając z aplikacji można zakupić bilety: jednorazowe, strefowe czasowe, sieciowe dobowe oraz 3-dniowe. Dodatkowo pasażerowie mają dostęp do Wspólnego Biletu Samorządowego, który uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów w niemal wszystkich pociągach uruchamianych przez przewoźników: Arriva, Koleje Dolnośląskie, Koleje Małopolskie, Koleje Mazowieckie, Koleje Śląskie, Koleje Wielkopolskie, Łódzką Kolej Aglomeracyjną i Warszawską Kolej Dojazdową.

Bilet jest ważny przez 24 godziny i pozwala podróżować na 62 liniach, obsługujących ponad 950 stacji na terenie 12 województw.

Ponadto w aplikacji można znaleźć wiele przydatnych informacji, jak czas podróży, długość trasy czy liczba i miejsca przesiadek. W łatwy sposób można też sprawdzić okres ważności biletu oraz stacje, w obrębie których jest on honorowany.

holderName

Dyrektor Grajda, członek zarządu, dyrektor handlowy KM tłumaczy, że wymagania podróżnych zobowiązują ich do ciągłej pracy nad jakością usług, którą świadczą. - Chcemy iść z duchem czasu, a to wymaga dostosowania się do oczekiwań klientów. Dlatego też systematycznie rozwijamy kanały sprzedaży biletów. Poszerzenie opcji związanej z zakupem biletu za pośrednictwem mPay podyktowane jest właśnie chęcią zaspokojenia tych oczekiwań - zaznacza.

Zobacz także: Nie ma zbrodni doskonałej. Kulisy pracy polskiej policji.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName