ycipk-4hz7v0

Jeździli na hulajnogach pod pomnikiem smoleńskim. Jest reakcja policji

Stołeczni funkcjonariusze zatrzymali dwóch nastolatków. Początkowo podawano, że chłopcy jeździli na hulajnogach wokół pomników Lecha Kaczyńskiego i ofiar smoleńskich. Teraz policja zamieściła film z monitoringu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja publikuje nagranie z monitoringu
Policja publikuje nagranie z monitoringu (Policja)
ycipk-4hz7v0

Sprawę jako pierwsza opisała "Gazeta Wyborcza", powołując się na relację czytelnika. W sobotę po południu policjanci zatrzymali dwóch nastolatków, którzy jeździli na hulajnogach pod pomnikiem Lecha Kaczyńskiego i ofiar smoleńskich.

Czytelnik wysłał również zdjęcia z policyjnej akcji. Na fotografiach widać, że funkcjonariusze zarekwirowali nastolatkom hulajnogi.

Inną wersję wydarzeń przedstawia Piotr Świstak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. - Dwóch nastolatków kręciło się wokół pomnika, doszło do styku hulajnóg z pomnikiem smoleńskim. Nastolatkowie zostali wylegitymowani, ale nikt nie zabrał im sprzętu - powiedział policjant w rozmowie z "Gazetą Wyborczą". Dodaje, że wydarzenie było błahe, a chłopcy zostali pouczeni.

ycipk-4hz7v0

To jednak nie wszystko. Stołeczna policja opublikowała nagranie, na którym widać, jak chłopcy wykonują akrobacje, wjeżdżając na pomnik ofiar smoleńskich, który znajduje się na placu Piłsudskiego.

ycipk-4hz7v0

Zobacz także: Patryk Jaki o swoim współpracowniku: najzdolniejszy polityk młodego pokolenia w Polsce

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: warszawa.wyborcza.pl

ycipk-4hz7v0
Polub WawaLove
ycipk-4hz7v0
ycipk-4hz7v0
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4hz7v0