Trwa ładowanie...

Jezioro Zegrzyńskie - wycieczka piesza

W niedzielę ma być ciepło i słonecznie można zatem zabrać badmintona lub piłkę do siatkówki, będzie też frisbee i poczęstunek

Jezioro Zegrzyńskie - wycieczka piesza
d1cnb6l
d1cnb6l

W najbliższą ciepłą i słoneczną niedzielę wszystkie osoby lubiące aktywnie spędzać wolny czas serwis Łazik zaprasza na wycieczkę pieszą z Choszczówki przez Lasy Legionowskie i Lasy Nieporęckie na dziką plażę nad Jeziorem Zegrzyńskim. Trasa będzie mieć 13 kilometrów. Udział w wycieczce jest darmowy.

Trasa: Choszczówka - Lasy Legionowskie - Józefów - Kąty Węgierskie - Lasy Nieporęckie - Jezioro Zegrzyńskie. Spotkanie w najbliższą niedzielę, 30 marca, o godz. 10:30 na stacji PKP Choszczówka. Dojazd pociągiem KM: Warszawa Zach. per. 8 - 9:47, Warszawa Gdańska - 10:06, Warszawa Toruńska - 10:17, do pociągu można wsiadać również na pozostałych stacjach na trasie przejazdu. Obowiązuje Karta Miejska na I strefę. Na miejsce zbiórki można również dojechać autobusem linii 176 z Ronda Żaba, godz. 10:06.

Łazikujemy malowniczymi i widokowymi leśnymi ścieżkami przez Lasy Legionowskie i Lasy Nieporęckie- mówi Mariusz Ładziak z serwisu Łazik - Na spacer zabieramy własny prowiant, w połowie trasy będzie możliwość uzupełnienia zapasów w lokalnym sklepie. Docieramy nad Jezioro Zegrzyńskie, gdzie planowany jest dłuższy odpoczynek, będzie też możliwość zjeść coś na ciepło i wypić.

d1cnb6l

W niedzielę ma być ciepło i słonecznie można zatem zabrać badmintona lub piłkę do siatkówki, będzie też frisbee i poczęstunek - dodaje - Trasa spaceru jest łatwa, przyjemna i nie jest długa, w ciekawszych miejscach będziemy robić przerwy.

Powrót do Warszawy autobusem linii 735 z przystanku obok plaży, na której będziemy. Autobusem, który kursuje co godzinę: 14:53, 15:53, 16:53... w ciągu 37 minut można dojechać do stacji Metro Marymont. Obowiązuje II strefa biletowa, zatem osoby posiadające bilet w I strefie dokupują bilet 20 minutowy za 3,40 PLN.

d1cnb6l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cnb6l