Trwa ładowanie...
dbu2eca

Jezus na Stadionie. Ojciec Bashobora powraca na Narodowy

Na poprzednim spotkaniu z uzdrowicielem z Ugandy modliło się w Warszawie 60 tysięcy osób
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jezus na Stadionie. Ojciec Bashobora powraca na Narodowy
dbu2eca

18 lipca 2015 roku na Stadionie Narodowym odbędą się kolejne rekolekcje, które poprowadzi ojciec John Bashobora - uzdrowiciel z Ugandy. Organizatorzy spotkania pt. "Jezus na Stadionie" zapowiadają 60 tysięcy osób, które tego dnia będzie się wspólnie modlić. Poprzednie spotkanie z ojcem Bashoborą na Stadionie Narodowym odbyło się 6 lipca 2013 roku.

Gościem spotkania i prelegentem będzie John Bashobora - uzdrowiciel z Ugandy. Polska strona ojca Bashobory informuje, że jego wystąpieniom często towarzyszą "nawrócenia i uzdrowienia". Spotkanie potrwa cały dzień od godziny 8:00 do 22:00. Składać się będzie w przeważającej części z wykładów księdza Bashobory z Ugandy oraz czynionych przez niego uzdrowień. Na wydarzenie przyjadą znów zorganizowane wycieczki z całej Polski. Wejściówka na spotkanie Jezus na Stadionie 2015 kosztuje 50 zł (ulgowa 25 zł),zapisy tutaj . W dniu spotkania w oznaczonym namiocie będzie możliwość zakupienia pamiątkowych koszulek, kubków i innych gadżetów związanych ze spotkaniem "Jezus na Stadionie".

Ksiądz John Baptist Bashobora urodził się 5 grudnia 1946 roku. W wieku 2 lat stracił ojca, ale nie wiedział o tym, gdyż jego wychowaniem zajął się jego wujek wraz ze swoją żoną, którzy nie powiedzieli mu, że nie są jego rodzicami - czytamy na stronie jezusnastadionie.pl - Aż do swoich święceń kapłańskich żył z tą nieświadomością myśląc, że ci, z którymi mieszka to jego rodzice. W dniu swoich święceń kapłańskich dowiedział się, że jego ojciec nie żyje, a jego matka, którą wypędzono po śmierci męża, mieszkateraz gdzie indziej. Okazało się, że to jego ciotka, ta, która go potem wychowywała, otruła jego ojca, gdyż była zazdrosna o miłość panującą w jego rodzinie, o to, że mały John był bardzo inteligentnym chłopcem, mądrzejszym od jej dzieci.* Potem też próbowała otruć o.Johna, gdy był dzieckiem. Podała mu raz zatrutą owsiankę w naczyniu. Gdy mały John zrobił przed jedzeniem znak krzyża, naczynie rozpadło się na drobne kawałki.* W dniu święceń kapłańskich ciotka podeszła do o.Johna i poprosiła, żeby wybaczył
jej to, co zrobiła. Wybaczył jej w Imię Jezusa. Odszukał potem grób swojego ojca, spotkał się też ze swoją mamą, odzyskał rodzinę.

dbu2eca

Plan rekolekcji Jezus na stadionie 18 lipca 2015 r.:
8.00 Wejście na stadion
9.00 Rozpoczęcie i różaniec
9.30 Uwielbienie
10.00 Konferencja I - o. John Bashobora
11.30 Przerwa na kawę
12.00 Konferencja II - o. John Bashobora
13.30 Przerwa na obiad
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i uwielbienie
15.30 Konferencja III - o. John Bashobora
17.00 Przygotowanie do Eucharystii
17.30 Eucharystia
19.30 Przerwa na kolację
20.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o uzdrowienie - o. John Bashobora
22.00 Zakończenie

Zobacz relację ze spotkania z ojcem Bashoborą w 2013 roku: Jezus na Stadionie: 60 tysięcy osób na rekolekcjach

dbu2eca

Podziel się opinią

Share
dbu2eca
dbu2eca