Trwa ładowanie...

Jubileuszowa Noc Reklamożerców!

Ponad 400 starannie wyselekcjonowanych reklam z całego świata!

Jubileuszowa Noc Reklamożerców!
d1lb6k0
d1lb6k0

Noc Reklamożerców to niezwykle popularna w stolicy impreza, przyciągająca wielu miłośników reklam. W tym roku na uczestników czeka bardzo bogaty program, dzięki któremu jednej nocy będzie można zobaczy setki reklam, a wśród nich między innymi: najlepsze reklamy z Rumunii, najbardziej zwariowane i śmieszne reklamy z Japonii oraz reklamy z Ameryki, które spowodują, że widzowie krzykną z zachwytu. Również te zakazane!

W Złotych Tarasach w trakcie imprezy otwarty będzie showroom z rozwiązaniami interaktywnymi od Screen Network – lidera rynku digital Out-of-Home w Polsce. Dodatkowo wieczór wzbogaci występ rozśpiewanych dziewczyn z trio Singin' Birds. Znane i lubiane standardy muzyki polskiej i amerykańskiej w brzmieniowej stylistyce szalonych lat '50 i '60 zabrzmią w kinowym foyer.

W Multikinie Ursynów na wszystkich reklamożerców czeka całonocna impreza z didżejem, stanowiskami wystawowymi oraz konkursy z nagrodami.

Noc Reklamożerców to impreza złożona ze starannie wyselekcjonowanych reklam. Obok festiwalu w Cannes to największe międzynarodowe święto reklamy. Organizowana jest od ponad 30 lat, w 40 krajach na świecie. W tym roku w Polsce odbędzie się po raz 21., natomiast w Multikinie będzie to już jej 10. edycja.

d1lb6k0

W imprezie mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 18 lat. Bilet normalny kosztuje 39 zł ulgowy (z ważną legitymacją studencką) - 29 zł, a grupowy (pow.15 osób, kupowany w kasie kina) – 29 zł.

Noc Reklamożerców
23 listopada, godz. 22.00
Złote Tarasy/Multikino Ursynów
Bilety można kupić kupić w kasie kina.

d1lb6k0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lb6k0