Trwa ładowanie...

Jutro zamkną Marszałkowską!

W poniedziałek 30 kwietnia zamknięty zostanie przejazd ulicą Marszałkowską w rejonie skrzyżowania z ulicą Świętokrzyską. Zmiany zaczną w pełni obowiązywać od 2 maja.

Jutro zamkną Marszałkowską!
dtg9yxf
dtg9yxf

*W czasie budowy stacji metra Świętokrzyska konieczne będzie zamknięcie przejazdu Marszałkowską w rejonie skrzyżowania ze Świętokrzyską. W poniedziałek, 30 kwietnia, rozpocznie się wprowadzanie nowej organizacji ruchu. Zmiany zaczną w pełni obowiązywać 2 maja. Wtedy na trasy objazdowe zostaną skierowane linie autobusowe i tramwajowe. *Utrudnienia potrwają aż do połowy września. * *

W czasie wyłączenia ruchu na skrzyżowaniu Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej, na trasy objazdowe zostaną skierowane linie tramwajowe 4 oraz 15. Będą kursowały przez al. Jana Pawła II. Linia 16 zostanie przywrócona na swoją trasę podstawową i z ul. Woronicza będzie dojeżdżała do pętli na Żeraniu przy ul. Jagiellońskiej.* *Dwie linie zostaną zawieszone – 18 i 35. Uruchomiona zostanie za to nowa linia tramwajowa 40 oraz tramwajowa linia zastępcza 74.

Na trasy objazdowe zostaną skierowane* autobusy: 107, 151 i 171.* Będą one prowadziły ulicami: Kredytowa – Jasna/Szpitalna – Mazowiecka (107), Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat (151) i pl. Grzybowski – ul. Emilii Plater (171). Linie 127 i 520 zostaną podzielone. Będą kursowały na trasach skróconych, a na odcinkach, z których zostaną wycofane, zostaną zastąpione przez nowo uruchamiane linie: 227 i 522. Uruchomiona zostanie też nowa linia 316, która komunikacyjnie wzmocni komunikację na Trakcie Królewskim. *Niewielkiej korekcie ulegnie również trasa linii 519. *

dtg9yxf

Zmienią się trasy kilku linii nocnych. Linie N32, N35, N85, N38 i N88** po dojechaniu do pl. Zawiszy pojadą Al. Jerozolimskimi i Marszałkowską do **przystanku Centrum, który będzie przy ul. Marszałkowskiej między Złotą a Sienkiewicza. Linie* *N42, N45 i N95 po wyruszeniu z pętli przy Dworcu Centralnym pojadą Emilii Plater i al. Jerozolimskimi do Jana Pawła II, którą dotrą do swoich stałych tras.

Uruchomiony zostanie również dodatkowy przystanek w ulicy Marszałkowskiej pomiędzy Alejami Jerozolimskimi a ulicą Widok. Będzie się on mieścił przed rotundą.

Wszystkie szczegółowe informacje są dostępne na stronie* * www.ztm.waw.pl

dtg9yxf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtg9yxf