Trwa ładowanie...

Już niedługo Narodowy Dzień Sportu

Kilkaset ciekawych nieodpłatnych zajęć w różnych dyscyplinach sportowych. Zapisz się na nie już dziś!

Już niedługo Narodowy Dzień Sportu
db6whq2
db6whq2

W drugą sobotę czerwca, odbędzie się kolejna edycja Narodowego Dnia Sportu. Ideą tego ogólnopolskiego projektu jest umożliwienie wszystkim chętnym dostępu do nieodpłatnych, specjalnie przygotowanych zajęć w różnych dyscyplinach sportowych. W Warszawie przeprowadzonych zostanie kilkaset treningów. Na zajęcia można zapisywać się już dziś!

Pierwsza edycja Narodowego Dnia Sportu odbyła się 26 października 2013 r. i objęła swoim zasięgiem kilkaset miejscowości w całej Polsce. W każdym z miast do projektu zgłosiły się ośrodki sportu, kluby fitness, siłownie, szkoły tańca, jogi, sztuk walki, OSiR-y, baseny i kluby sportowe, które jako partnerzy akcji udostępniły swoje podwoje mieszkańcom. Z bezpłatnych zajęć i treningów skorzystało ponad 60 tysięcy osób. Do projektu przystąpiło 150 partnerów, którzy zaoferowali ponad 1000 wydarzeń sportowych.**

W Warszawie 14 czerwca dostępnych będzie kilkaset treningów, m.in.* ćwiczenia lekkoatletyczne z mistrzem olimpijskim Jackiem Wszołą* na terenie Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej (ul. Obrońców Tobruku 11), zapaśniczy trening z wicemistrzem olimpijskim Andrzejem Supronem na terenie OSiR Włochy (ul. Gładka 18) czy treningi w siłowniach S4.

Aby zapisać się na zajęcia:

  1. Sprawdź harmonogram i zapamiętaj numer wydarzenia na liście zapisów.
  2. Wejdź w link www.nds.org.pl i wybierz to wydarzenie po jego numerze.
  3. Uzupełnij na liście zapisów swoje dane i je wyślij.
  4. Na maila dostaniesz potwierdzenie zgłoszenia.
  5. Jeśli na stronie z formularzem nie ma danych zajęć - oznacza to, że skończyły się na nie miejsca.
db6whq2
db6whq2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
db6whq2