Trwa ładowanie...
d17ce73

Już niedługo Zombie Walk

Marsz żywych trupów odbędzie się w stolicy już po raz ósmy
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Już niedługo Zombie Walk
d17ce73

Marsz żywych trupów odbędzie się w stolicy już po raz ósmy! Tradycyjnie Zombie Walk będzie miał miejsce w ostatnią sobotę czerwca. Jak to wygląda?

Przebieramy się za żywe trupy i maszerując wyznaczoną trasą jęczymy i udajemy filmowych nieumarłych- mówią organizatorzy - Wyruszamy równo o godzinie 18:00, warto więc przyjść na miejsce rozpoczęcia wcześniej, w celu ucharakteryzowania się. Stare, porwane ciuchy i różnego rodzaju przypominające krew substancje to prosty pomysł na przebranie, oczywiście jak zwykle liczymy na pomysłowość. Pamiętajmy że bardzo ważne jest zaangażowanie w odgrywaną rolę, Zombie Walk odbywa się raz na rok i warto skupić się na udawaniu zombie do końca.

Zobacz także: W Warszawie kręcą serial o zombie!*[WIDEO]*

d17ce73

Marsz rozpocznie się w sobotę, 28 czerwca, w pobliżu fontanny przy małym parku między Pałacem Kultury i Nauki, a placykiem przed Metrem Centrum. Trasa przemarszu poprowadzi Marszałkowską, Chmielną, Nowym Światem, Krakowskim Przedmieściem, a kończy się na placu Zamkowym (przy kolumnie Zygmunta). Zombie Walk będzie poruszał się tylko chodnikami.

Zobacz także: Zombie Walk 2013 - Zdjęcia!

Podziel się
Podziel się
d17ce73
Podziel się

Podziel się opinią

Share

d17ce73

d17ce73
d17ce73