Trwa ładowanie...

Już niedługo Zombie Walk

Marsz żywych trupów odbędzie się w stolicy już po raz ósmy

Już niedługo Zombie Walk
d3ycl8a
d3ycl8a

Marsz żywych trupów odbędzie się w stolicy już po raz ósmy! Tradycyjnie Zombie Walk będzie miał miejsce w ostatnią sobotę czerwca. Jak to wygląda?

Przebieramy się za żywe trupy i maszerując wyznaczoną trasą jęczymy i udajemy filmowych nieumarłych- mówią organizatorzy - Wyruszamy równo o godzinie 18:00, warto więc przyjść na miejsce rozpoczęcia wcześniej, w celu ucharakteryzowania się. Stare, porwane ciuchy i różnego rodzaju przypominające krew substancje to prosty pomysł na przebranie, oczywiście jak zwykle liczymy na pomysłowość. Pamiętajmy że bardzo ważne jest zaangażowanie w odgrywaną rolę, Zombie Walk odbywa się raz na rok i warto skupić się na udawaniu zombie do końca.

d3ycl8a

Marsz rozpocznie się w sobotę, 28 czerwca, w pobliżu fontanny przy małym parku między Pałacem Kultury i Nauki, a placykiem przed Metrem Centrum. Trasa przemarszu poprowadzi Marszałkowską, Chmielną, Nowym Światem, Krakowskim Przedmieściem, a kończy się na placu Zamkowym (przy kolumnie Zygmunta). Zombie Walk będzie poruszał się tylko chodnikami.

d3ycl8a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ycl8a