Trwa ładowanie...
d1ximn0

Już w piątek Red Hot Chili Peppers zagrają na Bemowie!

Wybieracie się?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Już w piątek Red Hot Chili Peppers zagrają na Bemowie!
d1ximn0

27 lipca na lotnisku Bemowo odbędzie się pierwsza edycja* Impact Fest*. Gwiazdą tegorocznej imprezy ma być Red Hot Chili Peppers.

Koncerty będą odbywały się równolegle na scenie głównej i scenie Eventim. O 15.00 na scenie głównej zagra Chemia, a potem, mniej więcej co godzinę, wchodzić będą kolejni wykonawcy: Marlon Roudette, Public Image Ltd. i Kasabian. W tym czasie na scenie Eventim pojawią się* Power of Trinity, I Blame Coco, The Vaccines i The Charlatans. O 21.30 na scenie głównej rozpoczną swój koncert *Red Hot Chili Peppers. Dla ich występu nie przewidziano alternatywy, co nie dziwi – trudno by było znaleźć dla godną konkurencję dla takich gwiazd.

Z powodu festiwalu ZTM wprowadzi zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej (od godziny 10.00 w piątek do godziny 1.30 w sobotę). Ulica Piastów Śląskich na odcinku od ul. Żołnierzy Wyklętych do ul. Powstańców Śląskich będzie zamknięta dla ruchu kołowego do godziny 22.30. Od godziny 23.30 do momentu rozwiezienia wszystkich uczestników imprezy, będą kursowały specjalne autobusy z logo metra, żeby ułatwić przemieszczanie się osobom nie znającym dobrze Warszawy. Pojawi się też dodatkowa linia „Centrum”, która zawiezie fanów muzyki na Dworzec Centralny.

Więcej informacji na temat Impact Fest znajdziecie tutaj .

d1ximn0

Podziel się opinią

Share
d1ximn0
d1ximn0