Trwa ładowanie...

Już w weekend odbędzie się Warsaw Fashion Street!

Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji!

Share
Już w weekend odbędzie się Warsaw Fashion Street!
Źródło: Fot. Peter Duhon/wiki
d1ge0ym

Polski fashion week odbywa się co prawda w Łodzi, ale Warszawa także ma swoją dużą imprezę poświęconą modzie. To Warsaw Fashion Street. Organizowany każdego lata event jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych osób. Nie obowiązują żadne wejściówki. Wstęp jest bezpłatny.

Warsaw Fashion Street 2012 potrwa 2 dni (23 i 24 czerwca). W sobotę uczestnicy będą mogli zapoznać się z kreacjami polskich projektantów w show roomach, w niedzielę zaś na Krakowskim Przedmieściu pojawi się wybieg, na którym zaprezentowane zostaną różnorodne kolekcje.

W tym roku poza „dorosłymi” pokazami pojawią się też propozycje ubrań dla dzieci. W ramach Children Fashion Street będzie można obejrzeć kolekcję ”Prosto z bajki” oraz stroje przygotowane przez firmęę Matel.

d1ge0ym

Fundacja Spełnionych Marzeń organizuje charytatywny pokaz z udziałem polskich celebrytów, m.in.: Szymona Majewskiego, Jana Wieczorkowskiego, Mateusza Damięckiego, Edyty Olszówki, Anny Przybylskiej i Mai Hirsch. Przez cały dzień gwiazdy show bussinesu będą pojawiać się przy okazji pokazów różnych marek.

Podczas Gali Wieczornej zostaną rozdane statuetki MODNE KREACJE 2012.

Zwieńczeniem imprezy będzie pokaz znanego projektanta Łukasza Jemioła.

d1ge0ym

Podziel się opinią

Share
d1ge0ym
d1ge0ym