Trwa ładowanie...
d2uioq0

Już wkrótce Warszawskie Dni Rodzinne

Gra miejska, piknik rodzinny, a do tego warsztaty flamenco czy recycling art! Sprawdźcie bogaty program!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Już wkrótce Warszawskie Dni Rodzinne
d2uioq0

Trzy dni, kilkadziesiąt wydarzeń i instytucji, a wszystko dla rodzin z dziećmi! Już po raz drugi portal ZwalczNude.pl wraz z miastem Stołecznym Warszawa organizuje wyjątkowe wydarzenie - Warszawskie Dni Rodzinne. W weekend 20-22 września Warszawa i jej okolice zmienią się w wielki, radosny plac zabaw z licznymi atrakcjami dla rodzin z dziećmi. Wszystko po to, żeby pokazać rodzicom jak ciekawa jest oferta stolicy pod kątem przyjaznych im miejsc. Kochamy Warszawę, a Warszawa kocha rodziny - mówią organizatorzy.

W marcu dzięki współpracy z kilkudziesięcioma warszawskimi instytucjami i firmami udowodniliśmy, że stolica może być naprawdę wspaniałym miejscem dla rodzin z dziećmi, że najmłodsi nie mają prawa się tu nudzić, spędzając wolny czas w ciekawy i twórczy sposób. – mówi Krystyna Radkowska, pomysłodawczyni Warszawskich Dni Rodzinnych.

Do udziału w wydarzeniu zaproszone zostały liczne warszawskie instytucje, kafejki oraz firmy, z którymi stworzono wyjątkową ofertę –* trzydniowy program gier, zabaw i innych atrakcji dla najmłodszych.* Wspaniałą zabawę połączono tu z nauką, a wszystko niewątpliwie dostarczy najmłodszym mieszkańcom stolicy wielu niezapomnianych wrażeń, które na długo pozostaną w ich pamięci.

d2uioq0

Udział w większości zajęć jest bezpłatny. Na wszystkie zajęcia należy się zapisywać. Więcej informacji wraz z programem imprezy można znaleźć TUTAJ .

d2uioq0

Podziel się opinią

Share
d2uioq0
d2uioq0