Trwa ładowanie...

Kaczyński: "Musimy myśleć o władzy w Warszawie, o prezydencie Warszawy!"

"Wiem, że tu jest trudno, to nie jest miejsce, gdzie PiS zdobywa kolejne procenty w łatwy sposób" - zaznaczył prezes PiS.

Kaczyński: "Musimy myśleć o władzy w Warszawie, o prezydencie Warszawy!"
d44s4nl
d44s4nl

Musimy myśleć o władzy w Warszawie, o prezydencie Warszawy - podkreślił w sobotę prezes PiS Jarosław Kaczyński zwracając się do warszawskich działaczy partii.

Kaczyński przypomniał, że od poprzedniego kongresu przed trzema laty partia odniosła sukces. - To był czas naszych sukcesów, naszych zwycięstw, wielkich zwycięstw - mówił lider PiS. Jak dodał, były to zwycięstwa w skali ogólnopolskiej, ale też organizacji obejmującej okręg warszawski i wokół warszawski.

- Mamy dzisiaj więcej posłów, więcej senatorów, więcej radnych - podkreślił Kaczyński . - Wiem, że tu jest trudno, to nie jest miejsce, gdzie PiS zdobywa kolejne procenty w łatwy sposób - zaznaczył prezes PiS. W jego ocenie trzeba jednak pamiętać, że w partii jest potencjał - od 2001 r. do dziś poparcie dla PiS wzrosło prawie czterokrotnie od 9 proc. do 38 proc. "To ogromny postęp, mamy potencjał" - oświadczył.

d44s4nl

"Musimy myśleć o władzy w Warszawie, o prezydencie Warszawy!"

- Musimy pamiętać, że ten potencjał w nas jest i musimy w związku z tym myśleć o tym sukcesie, który pewnie wszyscy mamy w sercu - to znaczy o władzy w Warszawie, o prezydencie Warszawy - powiedział Kaczyński.

-To jest naprawdę bardzo ważne da naszej partii, ale szczególnie dla Warszawy, żeby ta dobra zmiana, proces odnowy, odbywał się także tu, we władzach samorządowych w naszym mieście - przekonywał lider PiS.

Źródło: (PAP)

d44s4nl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44s4nl