Trwa ładowanie...
d2w5p2h

Kajetan P. przyleci do kraju samolotem rejsowym? "Trzeba odizolować go od reszty pasażerów"

To w tej chwili najbardziej prawdopodobna opcja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kajetan P. przyleci do kraju samolotem rejsowym? "Trzeba odizolować go od reszty pasażerów"
d2w5p2h

Policja rozpatruje różne warianty sprowadzenia do kraju Kajetana P. Chodzi o to, aby transport z Malty do Polski był w pełni bezpieczny. Mężczyzna prawdopodobnie przyleci samolotem, ale policja jeszcze sonduje przewoźników.

Marcin Szyndler z Komendy Głównej Policji powiedział, że decyzja o wyborze optymalnego środka transportu ma zapaść jutro. - Aby powiedzieć, w jaki sposób zatrzymany ostatecznie trafi do Polski potrzebujemy odpowiedzi z kilku instytucji, które zapytaliśmy o transport. Dopiero wtedy ułożymy cały plan przywiezienia do kraju Kajetana P. - powiedział Szyndler. Wśród tych instytucji są przede wszystkim linie lotnicze. Jednak sam transport musi być bezpieczny dla zatrzymanego, policjantów i osób postronnych.

Najtańszy byłby przelot samolotem rejsowym, ale Kajetan P. musiałby zostać odizolowany od pozostałych pasażerów. Śledczy pytają więc przewoźników o możliwość takiego ulokowania zatrzymanego . Od odpowiedzi uzależniają wybór konkretnego rozwiązania.

d2w5p2h

Mężczyzna jest podejrzany o to, że 3 lutego zabił 30-letnią Katarzynę J i poćwiartował jej ciało. Kilkanaście dni był poszukiwany. Uciekał między innymi przez Niemcy i Włochy. Funkcjonariusze ostatecznie zatrzymali go na Malcie. W miniony czwartek maltański sąd zgodził się na ekstradycję Kajetana P. do Polski.

Źródło: IAR

Przeczytajcie też: Nowy rozkład jazdy Kolei Mazowieckich. "Coraz większe utrudnienia, Słoneczny tymczasowo odwołany"

d2w5p2h

Podziel się opinią

Share
d2w5p2h
d2w5p2h