Trwa ładowanie...
d37kryy

Kaliber 44 na urodzinach Cudu nad Wisłą

Koncert legendy polskiego hip hopu za darmo!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kaliber 44 na urodzinach Cudu nad Wisłą
d37kryy

Legenda polskiego hip hopu na darmowym koncercie nad Wisłą! Kaliber 44 wystąpi już w najbliższy piątek, 25 lipca na piątych urodzinach klubu Cud nad Wisłą przy Bulwarze Flotylli Wiślanej. Start imprezy o godzinie 20:00.

Już piaty sezon jesteśmy razem.Tak wiele przez ten czas się zmieniło. Ewidentnie pokochaliście Wisłę, Warszawa latem żyje nad rzeką - mówią właściciele klubu. To właśnie Cud zapoczątkował obecną modę na otwieranie klubów nad Wisłą. Początkowo mieścił się między mostem Świętokrzyskim a Śląsko-Dąbrowskim, w miejscu, gdzie obecnie powstają nadwiślańskie bulwary. Całe obchody urodzinowe mają potrwać 8 dni.

Zobacz: Bulwary nad Wisłą dawniej [ZDJĘCIA]

d37kryy

Program imprezy (25 lipca, piątek):

KALIBER 44

Zespół Kaliber 44 powraca. I to w wielkim stylu.
Sporo zamieszania wywołał koncert na Openerze z pełnym zespołem muzycznym. To wyznacznik nowej formy zespołu – wszystkie koncerty grane będą w taki sposób. Konsekwencją zainteresowania powrotem grupy było wydarzenie bez precedensu w Polsce – po 13 latach od wydania płyty „W 63 minuty dookoła świata” wróciła ona na listę najlepiej sprzedających się płyt w Polsce publikowaną przez ZPAV.

BLACK BELT GREG (Alkopoligamia)

d37kryy

Muzyczne korzenie Black Belt Grega sięgają legendarnych imprez w Piątkach. Breaks/BreakBeat/Classic Hip Hop/Funk/Disco Funk/Nu-Funk/Funky Breaks to jego podstawy, ale jak każdy dobry DJ inspiracje czerpie z każdej mocnej gałęzi brzmień.

POOR NIKO (Oh Papi)

Dj, promotor i producent muzyczny. Inspirowany miejską stylistyką, jego sety stanowią głównie taneczne odmiany muzyki rap, r’n’b, house i "all-time-classics". Rezydent Syreniego Śpiewu.

* Wae (Deepwater)*

d37kryy

Człowiek o dwóch twarzach. Maluje pod pseudonimem Make it Simple i gra jako Wae w kolektywie Deepwater. Wychowany na hip-hopowych brzmieniach, do których zawsze powraca z sentymentem. Uwielbia wszystko co taneczne - od funku po house od oldschool disco po trap.

* Zobacz, jakie inne darmowe wydarzenia odbywają się w Warszawie!*

d37kryy

Podziel się opinią

Share
d37kryy
d37kryy