ycipk-3yxlug

Kamil Dąbrowa został rzecznikiem prezydenta Warszawy

Warszawski ratusz ogłosił, że Kamil Dąbrowa został zastępcą dyrektora w Biurze Marketingu miasta. Na Twitterze zawrzało. Internauci przypominają kontrowersyjne wpisy znanego dziennikarza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kamil Dąbrowa był ostatnio szefem Meloradia
Kamil Dąbrowa był ostatnio szefem Meloradia (East News, Fot: Kamil Dąbrowa)
ycipk-3yxlug

Komunikat o rozstrzygnięciu rekrutacji na stanowisko zastępcy dyrektora w Biurze Marketingu ukazał się w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. "Kandydat spełnił w najwyższym stopniu wymagania stawiane podczas rekrutacji na ww. wolne kierownicze stanowisko urzędnicze" - czytamy w uzasadnieniu decyzji. Internauci zwracają uwagę, że ratusz przeprowadził rekrutację w zaledwie pięć dni.

Przypominają też, że w czasie tegorocznej kampanii przed wyborami samorządowymi Kamil Dąbrowa atakował Patryka Jakiego, kontrkandydata Trzaskowskiego i posługiwał się kontrowersyjnym hasztagiem #JakiWstyd. "Wychodził sobie robotę w ratuszu" - komentują.

ycipk-3yxlug

Niektórzy przypomnieli, że trzy lata temu Dąbrowa w radiowej Jedynce zadecydował o emitowaniu co godzinę na przemian hymnów - Polski oraz Unii Europejskiej. Był wówczas szefem stacji i miało to związek z wprowadzaną przez PiS nowelizacją ustawy medialnej.

"Wrzucał fejkowe zdjęcia, został rzecznikiem prezydenta Warszawy. Trzaskowski źle zaczyna" - napisał Michał Olech, dziennikarz portalu 300polityka.pl.

Kamil Dąbrowa pracę dziennikarską zaczął w Radiu Jazz. Potem pracował m.in. w Radiostacji i TOK FM. W latach 2008-2011 współprowadził niedzielne Szkło kontaktowe w TVN24. Do tego programu powrócił w 2016 r. W 2011 r. został dyrektorem Radiowej Jedynki, a w styczniu 2016 r. został odwołany z tego stanowiska. Od grudnia 2016 r. jest redaktorem naczelnym Radia Zet Gold, które od września 2017 r. nadaje swój program pod nazwą Meloradio.

ycipk-3yxlug

Źródło: Twitter, um.warszawa.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WawaLove
ycipk-3yxlug
ycipk-3yxlug
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3yxlug