Trwa ładowanie...

Karuzela Cooltury w Warszawie!

Gośćmi będą m.in. Andrzej Wajda, Jerzy Bralczyk, Bogusław Wołoszański, Jan Krzysztof Bielecki, Jacek Rostowski i Beata Pawlikowska

Share
Karuzela Cooltury w Warszawie!
d35i3g4

30 i 31 maja, po raz pierwszy w Warszawie, na plaży "Poniatówka" w klubie Temat Rzeka odbędzie się Karuzela Cooltury -* 6. edycja imprezy, która od 5 lat odbywała się w Świnoujściu i Heringsdorf. W tym roku zawita do stolicy.* Karuzela Cooltury to spotkanie osobowości z różnych dziedzin. Obok sportowca spotykamy filoz*ofa, a obok biskupa gwiazdę kina.* Podczas zaplanowanych debat, spotkań autorskich czy warsztatów, można będzie przerywać spotkania czy dyskusje i zadawać pytania.

Karuzela Cooltury kręci się po to, by przełamywać niepotrzebny dystans i pokazywać, że tym, co łączy ludzi reprezentujących kulturę wyższą i masową, jest wspólna pasja tworzenia- mówią organizatorzy - O sprawach ważnych (nie zawsze bardzo poważnie) chcemy rozmawiać nie w sali konferencyjnej, ale właśnie na plaży. Taka konwencja - sprawdzona przez 5 lat trwania Karuzeli - budzi entuzjazm zarówno gości, uczestników i dziennikarzy.__

d35i3g4

Tematem przewodnim tegorocznej edycji będą „Marzenia i bariery”. Hasło to wpisuje się w dwie ważne dla Polaków i Niemców rocznice: wolne wybory ‘89 roku i obalenie muru berlińskiego. W tym roku gośćmi będą m.in.: Andrzej Wajda, Jerzy Bralczyk, Bogusław Wołoszański, Jan Krzysztof Bielecki, Jacek Rostowski czy Beata Pawlikowska.

Tegoroczna Karuzela Cooltury otrzymała patronat Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego "25-lecie Wolności”. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej .

d35i3g4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35i3g4
d35i3g4