Trwa ładowanie...

Kawałki mięsa naszpikowane gwoździami. Uważajcie na swoich pupili

To nie pierwszy raz, kiedy ktoś w brutalny sposób chce skrzywdzić zwierzęta.

Share
Kawałki mięsa naszpikowane gwoździami. Uważajcie na swoich pupili
d2i5cr1

Po raz kolejny w Warszawie ktoś rozrzuca kiłabę naszpikowaną gwoździami lub haczykami wędkarskimi. O sprawie poinformowało na swoim profilu Centrum Zdrowia Małych Zwierząt. Pułapki na czworongi pojawiły się na Tarchominie. To nie pierwszy taki przypadek. O wcześniejszym pisaliśmy tutaj.


Uwaga!Zarówno w Warszawie jak i okolicach pojawiły się ponownie porozrzucane kawałki mięsa i chleba naszpikowane gwoźdź...

d2i5cr1

Internauci alarmują, że podobne pułapki na zwierzęta czyhają na bielańskim Wrzecionie czy w okolicach metra Słodowiec. - Dwa dni temu w nocy, w pogotowiu weterynaryjnym wyciągnięto mojej suczce igłę z żołądka gastroskopem! Nie chcę nawet myśleć, co by był,o gdybym się w porę nie zorientowała, że pies się czymś krztusił i połknął to w końcu. A pojechałyśmy na prześwietlenie tylko dlatego, że ukułam się tym czymś w palec, przy próbie wyjęcia jej tego z pyszczka. Na spacerze byłyśmy przy samym domu, nigdy nie sądziłam, że może się nam przydarzyć coś takiego. Incydent miał miejsce na warszawskich Bielanach, proszę tu bardzo uważać na psy. Dziś piesek czuje się już dobrze, ale mogło się to skończyć tragicznie - ostrzega internautka Aleksandra.

d2i5cr1

Podziel się opinią

Share
d2i5cr1
d2i5cr1