Trwa ładowanie...

Kibice Legii pomogą dzieciom z Wilna i Lwowa

W szczytną akcję włączyły się również władze klubu.

Share
Kibice Legii pomogą dzieciom z Wilna i Lwowa
d31ow03

Fani stołecznego zespołu pomyśleli o tym, by nagrody z programu lojalnościowego Legiony zostały przekazane na rzecz dzieci z Wilna i Lwowa. Jeśli do akcji przyłączy się minimum 500 uczestników (w stopniu powyżej kaprala), to inicjatywę wesprze też sam klub. 50 dzieci otrzyma możliwość przyjazdu do Warszawy i m.in. czynnego uczestnictwa w meczu Legii.

Dodatkowo władze klubu wezmą na siebie koszty pobytu dzieci w stolicy, z noclegiem włącznie. Placówki oświatowe, z których zostaną wybrani najmłodsi będą wskazane przez Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa. Każdy uczestnik programu Legiony, który był na mniejszej ilości spotkań stołecznego klubu, również może wspomóc najmłodszych. Zapisując się do akcji przyczyni się do przekazania dzieciom zeszytów z logo warszawskiego zespołu. Ich ostateczna ilość zależy od skali zainteresowania ze strony fanów Legii.

Finał akcji będzie jednym z elementów obchodów stulecia klubu . Mogą wziąć w niej udział wszyscy uczestnicy Legionów, którzy nie wykorzystali swoich nagród za sezon 2014/2015. Należy podać swoje pełne dane, w tym: imię, nazwisko, nr karty kibica oraz status w programie lojalnościowym. Szczegóły dostępne są tutaj .

d31ow03
d31ow03
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31ow03