Trwa ładowanie...

Kibice Legii przejdą przez miasto!

Będą świętować zdobycie Mistrzostwa Polski [WIDEO]

Kibice Legii przejdą przez miasto!
d2w03h3

Niedziela to dzień wyborów do Parlamentu Europejskiego. Tego samego dnia Legia i jej kibice będą świętować mistrzostwo Polski W ubiegłym roku, podczas "fetowania" zatrzymano prawie 100 osób. Mecz Legii z Ruchem Chorzów rozpocznie się o godz. 15.30.

- Zgodnie z naszą tradycją, po meczu, który da nam upragniony tytuł, wszyscy jednym pochodem ruszymy na Starówkę. Jego czoło uformuje się kilka minut po zakończeniu spotkania pod wiaduktem Trasy Łazienkowskiej przy ul. Rozbrat, a utworzą je Kibice ze zorganizowanych grup kibicowskich. Celem naszego przemarszu jest tradycyjnie Plac Zamkowy, gdzie - podobnie jak w ubiegłym roku - pod Kolumną Zygmunta będziemy oczekiwać na przyjazd Mistrzowskiej Drużyny. - informują władze Legii

d2w03h3

Władze klubu proszą też o spokojne świętowanie. - Liczymy, że świętowanie na Placu Zamkowym przysporzy nam wszystkim niezapomnianych wrażeń i wspólnie stworzymy niesamowitą atmosferę. Przypominamy, że Legia Warszawa jest integralną i nierozerwalną częścią naszej Stolicy – niech każdy z nas reprezentuje z godnością i warszawskim fasonem nasz Klub i nasze Miasto. - piszą.

Po fecie na Starym Mieście, kibice wyruszą w drogę powrotną na Łazienkowską 3, za autokarem z piłkarzami. Tam nastąpi zakończenie wspólnej celebracji.

Jak wynika z Tabeli, jeśli Legia z Ruchem przynajmniej zremisuje zapewni sobie tytuł (dziesiąty w historii klubu). Jednak legioniści już w sobotę będą mogli cieszyć się z mistrzostwa. Wystarczy, ze tego dnia Lech Poznań nie zdoła wygrać u siebie z Pogonią Szczecin.

Jesteśmy dobrej myśli. Wierzymy, że fani klubu potrafią świętować zwycięstwo w sposób cywilizowany, nie przynoszący im i nam wstydu.

d2w03h3

Trasa przemarszu kibiców (mapa poniżej): Pepsi Arena, ul. Łazienkowska, Rondo Sedlaczka, ul. Myśliwiecka, ul. Górnośląska, Aleje Ujazdowskie, Plac Trzech Krzyży, ul. Nowy Świat, Rondo gen. Charles’a de Gaulle’a, Aleje Jerozolimskie, ul. Marszałkowska, ul. Królewska, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, ul. Marszałka Ferdinanda Focha, ul. Jana Moliera, ul. Senatorska, Plac Zamkowy, ul. Krakowskie Przedmieście, ul. Nowy Świat, Plac Trzech Krzyży, ul. Książęca, ul. Rozbrat, ul. Łazienkowska, Pepsi Arena.

Zobaczcie na wideo stadionową oprawę powstała w nawiązaniu do rocznicy Powstania Warszawskiego.

d2w03h3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2w03h3