Trwa ładowanie...

Kibol rzucał petardami w podróżnych na dworcu

Kara dla pseudokibica

Kibol rzucał petardami w podróżnych na dworcu
d35e4pr
d35e4pr

25-letni fan stołecznego klubu piłkarskiego rzucał odpalone petardy hukowo-błyskowe pomiędzy oczekujących na swój pociąg podróżnych stojących na peronie - informuje Komenda Stołeczna Policji .

Do zdarzenia doszło w ostatnią niedzielę, podczas podróży kibiców na mecz. Do ataku na podróżnych doszło w okolicach Dworca Zachodniego. - Po dojeździe pociągu do Dworca PKP Warszawa Zachodnia wszyscy kibice zostali otoczeni kordonem i wylegitymowani - relacjonują mundurowi. Na całe szczęście nikt z pasażerów nie odniósł obrażeń. Monitoring zamontowany na peronach pozwolił na zidentyfikowanie sprawcy Marcina C., który po ujęciu przyznał się do winy.

Sąd Rejonowy Warszawa-Wola zdecydował, że 25-latek przez dwa lata nie obejrzy z trybun stadionu żadnego meczu swojej drużyny, nie weźmie również udziału w innej imprezie masowej. Ponadto wymierzono mu karę jednego miesiąca ograniczenia wolności, polegającą na wykonywaniu przez 30 godzin nieodpłatnej, kontrolowanej pracy, z której dochód zostanie przeznaczony na cele społeczne.

d35e4pr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35e4pr