Trwa ładowanie...
dfxxaa4

Kiełbasa naszpikowana gwoździami na Ochocie. "Jakiś zwyrodnialec próbuje mordować zwierzęta"

"Bądźcie czujni!"
Share
Kiełbasa naszpikowana gwoździami na Ochocie. "Jakiś zwyrodnialec próbuje mordować zwierzęta"
dfxxaa4

*Właściciele czworonogów wciąż muszą uważać na gwoździe i szpilki krawieckie wbijane w kiełbasę. Trutki zostają rozrzucone po mieście i stanowią pułapkę dla spacerujących psów. Pomimo wielokrotnego nagłaśniania sprawy problem wciąż istnieje. O kolejnym takim przypadku alarmuje mieszkanka Warszawy. *

Ostatnio sprawę podniosła oburzona mieszkanka Ochoty. - Jakiś zwyrodnialec próbuje mordować zwierzęta!! Bądźcie czujni, udostępniajcie info!!! - pisze na swoim profilu na Facebooku pani Katarzyna.

To nie pierwszy taki przypadek - dawne boisko przy ul. Energetycznej w Piasecznie było dotychczas idealnym miejscem dla osób wyprowadzających psy. Od niedawna mieszkańcy muszą wystrzegać się spacerów w tych okolicach: w maju ubiegłego roku ktoś porozrzucał kawałki mięsa nafaszerowane gwoździami.

dfxxaa4

Dwa lata temu pisaliśmy o podobnym incydencie. Na Mokotowie, przy ul. Modzelewskiego, znaleziono kiełbasę naszpikowaną małymi, wędkarskimi haczykami. Mięso zostało zjedzone przez psa rasy Hasky, który poważnie poranił sobie przełyk i narządy wewnętrzne. Niezbędna była operacja czworonoga.

Niestety Barry - pies Rafała Masnego, youtubera z formacji Abstrachuje - nie miał tyle szczęścia. Podczas spaceru po Polu Mokotowskim zjadł kiełbasę, która zawierała w sobie trutkę na szczury. - Nie potrafię zrozumieć co może kierować taką osobą, ale nie ma tu chyba czego rozumieć – napisał na Facebooku Masny.

Kaganiec może uratować Twojemu psu życie

Fundacja Mikropsy publikuje w Internecie regularne doniesienia o nowych pułapkach zostawianych na czworonogi. Udostępniając historię pani Aleksandry, Fundacja zwraca uwagę na to, by właściciele byli ostrożni podczas spacerów z pupilami. - Nie pozwalajcie psom jeść nic z ziemi! A jak pies jest szybszy - bo jest - KAGANIEC! I nie ma że pies nie lubi , zdejmuje, nie chce mi się go nauczyć. Masz wybór - albo kaganiec albo cierpienie Twojego pupila! – napisała Fundacja Mikropsy na jednym z portali społecznościowych.

dfxxaa4

Przeczytaj też: Afera reprywatyzacyjna. Liroy-Marzec ujawnia, kim jest tajemniczy kurator z Karaibów

dfxxaa4

Podziel się opinią

Share
dfxxaa4
dfxxaa4