Trwa ładowanie...
d4n1d7l

Kiełbasa naszpikowana gwoździami na Ochocie. "Jakiś zwyrodnialec próbuje mordować zwierzęta"

"Bądźcie czujni!"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kiełbasa naszpikowana gwoździami na Ochocie. "Jakiś zwyrodnialec próbuje mordować zwierzęta"
d4n1d7l

*Właściciele czworonogów wciąż muszą uważać na gwoździe i szpilki krawieckie wbijane w kiełbasę. Trutki zostają rozrzucone po mieście i stanowią pułapkę dla spacerujących psów. Pomimo wielokrotnego nagłaśniania sprawy problem wciąż istnieje. O kolejnym takim przypadku alarmuje mieszkanka Warszawy. *

Ostatnio sprawę podniosła oburzona mieszkanka Ochoty. - Jakiś zwyrodnialec próbuje mordować zwierzęta!! Bądźcie czujni, udostępniajcie info!!! - pisze na swoim profilu na Facebooku pani Katarzyna.

To nie pierwszy taki przypadek - dawne boisko przy ul. Energetycznej w Piasecznie było dotychczas idealnym miejscem dla osób wyprowadzających psy. Od niedawna mieszkańcy muszą wystrzegać się spacerów w tych okolicach: w maju ubiegłego roku ktoś porozrzucał kawałki mięsa nafaszerowane gwoździami.

d4n1d7l

Dwa lata temu pisaliśmy o podobnym incydencie. Na Mokotowie, przy ul. Modzelewskiego, znaleziono kiełbasę naszpikowaną małymi, wędkarskimi haczykami. Mięso zostało zjedzone przez psa rasy Hasky, który poważnie poranił sobie przełyk i narządy wewnętrzne. Niezbędna była operacja czworonoga.

Niestety Barry - pies Rafała Masnego, youtubera z formacji Abstrachuje - nie miał tyle szczęścia. Podczas spaceru po Polu Mokotowskim zjadł kiełbasę, która zawierała w sobie trutkę na szczury. - Nie potrafię zrozumieć co może kierować taką osobą, ale nie ma tu chyba czego rozumieć – napisał na Facebooku Masny.

Kaganiec może uratować Twojemu psu życie

Fundacja Mikropsy publikuje w Internecie regularne doniesienia o nowych pułapkach zostawianych na czworonogi. Udostępniając historię pani Aleksandry, Fundacja zwraca uwagę na to, by właściciele byli ostrożni podczas spacerów z pupilami. - Nie pozwalajcie psom jeść nic z ziemi! A jak pies jest szybszy - bo jest - KAGANIEC! I nie ma że pies nie lubi , zdejmuje, nie chce mi się go nauczyć. Masz wybór - albo kaganiec albo cierpienie Twojego pupila! – napisała Fundacja Mikropsy na jednym z portali społecznościowych.

d4n1d7l

Przeczytaj też: Afera reprywatyzacyjna. Liroy-Marzec ujawnia, kim jest tajemniczy kurator z Karaibów

d4n1d7l

Podziel się opinią

Share
d4n1d7l
d4n1d7l