Trwa ładowanie...
d43k7rt

Kierowała samochodem bez prawa jazdy. Za to pod wpływem narkotyków

"Nie posiada i nigdy nie posiadała uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kierowała samochodem bez prawa jazdy. Za to pod wpływem narkotyków
d43k7rt

Policjanci z Pragi Północ zatrzymali na ul. Małej kobietę kierującą mitsubishi. 34-latką nie posiadała przy sobie prawa jazdy. - Ponadto rozmowa z kobietą okazała się bardzo utrudniona - relacjonują policjanci z KSP.

Dochodziła 11.00, gdy północnoprascy funkcjonariusze zauważyli mitsubishi, którym, jak się później okazało, kierowała 34-letnia Marzena P. Gdy policjanci zatrzymali ją do kontroli, kobieta bardzo się zdenerwowała. Gdy mundurowi poprosili o wymagane dokumenty, kobieta od razu przyznała się policjantom, że "nie posiada i nigdy nie posiadała uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych".

To nie wszystko. Podczas rozmowy kobieta okazywała nie tylko zdenerwowanie. - Była rozkojarzona, co utrudniało prowadzoną interwencję - relacjonują mundurowi, którzy od razu zaczęli podejrzewać, że 34-latka może być pod wpływem środków odurzających. W samochodzie policjanci znaleźli strzykawki i igły. Badanie przeprowadzone w szpitalu potwierdziło ich obawy. W organizmie kobiety wykryto narkotyki .****

d43k7rt

Marzena P. trafiła do policyjnego aresztu. Został postawiony jej zarzut kierowania pod wpływem środków odurzających. Za jazdę bez wymaganych uprawnień została ukarana mandatem karnym.

Przeczytajcie też: Sprawcy napadu na bank zatrzymani

d43k7rt

Podziel się opinią

Share

d43k7rt

d43k7rt