Trwa ładowanie...
d2sx0ml

Kilkaset zabytkowych samochodów i motocykli na PGE Narodowym. Ruszają Targi Pojazdów Zabytkowych

Kultowy Garbus, Mercedes SL 190, a może unikatowy Datsun 280Z Turbo? Jako dziecko oglądałeś je na kartach atlasów, by po chwili uruchomić wyobraźnię i udać się w podróż życia. 14-15 kwietnia na PGE Narodowy w Warszawie Twoje marzenia staną się żywe! Zabierz całą rodzinę — dzieci do lat 6 wchodzą bezpłatnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kilkaset zabytkowych samochodów i motocykli na PGE Narodowym. Ruszają Targi Pojazdów Zabytkowych
(Auto Nostalgia, Fot: Auto Nostalgia)
d2sx0ml

Targi Pojazdów Zabytkowych Auto Nostalgia 2018 to wydarzenie rodzinne i unikatowe w skali kraju. Kilkaset zabytkowych samochodów i motocykli to tylko przedsmak tego, co czeka na Ciebie i Twoją rodzinę. Organizatorzy przygotowali mnóstwo imponujących stoisk wystawowych, na których miłośnicy klasyków będą mieli okazję obejrzeć świetnie zachowane klasyki i youngtimery, a nawet nabyć auto lub odnaleźć części niezbędne do odbudowy zabytkowego pojazdu. Wyjątkowego klimatu wydarzeniu nadaje fakt zaangażowania nie tylko stowarzyszeń i klubów działających na rzecz zabytkowej motoryzacji, ale przede wszystkim obecność indywidualnych kolekcjonerów aut wraz ze starannie odrestaurowanymi przez nich eksponatami. Wśród nich znajdziemy m.in. takie perełki jak:

Fiat 130 Berlina 2.8 V6 którym w czasie swojej pielgrzymki w 1979 r. podróżował po Polsce papież Jan Paweł II. Bardzo rzadkie auto. Unikat w skali kraju i Europy!
Ford T z 1916 r. Najstarsze auto na tegorocznej Auto Nostalgii. Legenda motoryzacji, od której rozpoczęła się era seryjnej produkcji samochodów na świecie, jeden z najstarszych Fordów T w Polsce, a także jedna z najstarszych sprawnych ciężarówek w kraju.
Ferrari 308 GTBi z 1981 r.
● Datsun 280Z Turbo o mocy 400 KM
Mercedes Benz SL 190 z 1962 r.
● Polonez 2000, kultowe auto służb bezpieczeństwa PRL

Auto Nostalgia

Zastanawiasz się, czy wydarzenie jest dla Ciebie? Przyjdź i przekonaj się sam. Luksusowe auta, w których wciąż czuć ducha minionej epoki, uwiodą każdą kobietę. Sportowe i unikatowe samochody przyspieszą bicie serca każdego fana motoryzacji. Ciekawość świata i nieograniczona wyobraźnia dzieci rozszerzy swoje horyzonty i przekroczy granice, które wcześniej były nieosiągalne.

d2sx0ml

A to wszystko w otoczeniu nowoczesnej scenerii PGE Narodowy!

Gotowi na solidną dawkę emocji? Zapraszamy do udziału.
Tańsze bilety są dostępne w przedsprzedaży tylko do piątku 13 kwietnia. Kupisz je tutaj
Bilety będzie można nabyć na miejscu w kasie - ceny dostępne na stronie organizatora.
Dzieci do lat 6 wchodzą bezpłatnie.
Szczegóły: www.autonostalgia.pl

d2sx0ml

Podziel się opinią

Share

d2sx0ml

d2sx0ml