Trwa ładowanie...

Kim jest dziewczyna z autobusu?

Szukam dziewczyny o niesamowitych, zielonych oczach. Była ubrana w białą kurtkę i jechała około 13.00 autobusem 517 w stronę Dworca Zachodniego. Wysiadła na przystanku Popularna

Share
Kim jest dziewczyna z autobusu?
d42wt3k

Czy zdarzyło cię się, że podróżowałeś komunikacją miejską i zobaczyłeś dziewczynę swoich marzeń, ale zabrakło Ci odwagi by się do niej odezwać? Teraz jest szansa by ją odnaleźć.

Niedawno opisywaliśmy stronę Spotted BUW. To oczywiście propozycja dla bywających w tym miejscu. Stworzono ją po to, by anonimowo opublikować informacje o osobach korzystających z tego miejsca - nowa, internetowa poczta towarzyska to wyznania miłości, dobrotliwe porady i niemoralne propozycje. Strona szybko zdobyła popularność, a sam BUW - wielu nowych fanów.

Do rudej kelnerki w Charlotte: Kocham panią. Kocham już od trzech miesięcy!

d42wt3k

Nie jest to jedyna propozycja dla warszawiaków. Powstało już wiele stron typu Spotted ułatwiających poznanie się lub przekazanie informacji w taki sposób. * Spotted: ZTM ma już blisko 15 tys. fanów!* To jedna z ciekawszych propozycji. Jeśli pomysł chwyci, fanów może być więcej - z komunikacji w Warszawie korzysta 3 mln osób. Spotted: Plac Zbawiciela : prawie 2 tys. Jest też Spotted: Warszawa: (zaledwie tysiąc fanów) a nawet Spotted: Rotunda: 250 osób.

Chłopaku w zielonej czapce z żółtym logo. Proszę - nie pal! To do Ciebie w ogóle nie pasuje!

Takie strony to strzały w dziesiątkę. Tym bardziej, że nie chodzi wyłącznie o wyznania miłości czy niemoralne propozycje - piszą tam osoby, które np. coś zgubiły i chcą tę rzecz odnaleźć lub zwyczajnie chcące kogoś pozdrowić, a nie mające śmiałości zrobić tego osobiście. To taka internetowa tablica ogłoszeń towarzyskich.

Pomysł uważamy za świetny. Jeśli słyszeliście o innych warszawskich stronach (typu Spotted) dajcie nam koniecznie znać!

d42wt3k

Podziel się opinią

Share
d42wt3k
d42wt3k