Trwa ładowanie...
dh20ngb
teatr

Klancyk świętuje 7. urodziny!

Impreza urodzinowa Teatru Komediowego Chłodna odbędzie się w Ukrytym Mieście
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Klancyk świętuje 7. urodziny!
dh20ngb

Na pewno słyszeliście o Klancyku. Żadne przedstawienie tej grupy nigdy nie jest takie samo. Nie ma tu scenariusza, wyuczonych ról ani suflera. Wszytko powstaje na żywo, z udziałem publiczności. Każde przedstawienie to niezapomniana przygoda.

Dorota Masłowska powiedziała o nich: Dla mnie improwizacja to jakiś cudownie odnaleziony przez Klancyka kluczyk do utraconej przez ludzi wolności, do utraconej przez ludzi głowy. (...) na oczach widzów wyprowadzana jest historia skłębiona i zapętlona tak, że Alicja bez wahania porzuciłaby Krainę Czarów i przez odnalezione nagle w krzakach okienko Chłodnej 25 przybiegła z dzikim kwikiem na Klancyka. *Jakub Żulczyk z kolei podsumował twórczość Klacyka jednym trafnym zdaniem: *Na ich występach popłakałby się ze śmiechu sam Mrożek.

Klancyk działa już siedem lat. Zrealizował kilka premier improwizowanych spektakli, jest prekursorem improwizacji teatralnej - grał na festiwalach i w klubach w całym kraju.

dh20ngb

Teraz pragnie uczcić swoje 7 urodziny wyjątkowym spektaklem! Klancyk wspólpracuje z artystami z różnych dziedzin z pogranicza sceny, improwizacji i literatury. Gościnnie występowali z teatrem: Maciej Stuhr, Jacek Kleyff, Dorota Masłowska, Jakub Żulczyk, Marcin Masecki, poetka i performerka Weronika Lewandowska, duet Paula i Karol. Spektakl urodzinowy 16 czerwca stanie się okazją do spotkania z kolejną indywidualnością: Tymonem Tymańskim.__

Tymon Tymański – kompozytor, tekściarz, felietonista. Lider legendarnych formacji Miłość (1988-2002) i Kury (1992-2003). Współzałożyciel głośnej trójmiejskiej wytwórni płytowej Biodro Records. Autor muzyki teatralnej i filmowej (m.in."Sztos", "Wesele"); prezenter kulturalnego programu Łossskot w TVP 1.

Spektakl, wspólny toast i śpiewanie "Sto lat", a także after party i wieczór pełen wrażeń odbędzie się 16 czerwca, w niedzielę, o godzinie 21:00.

Bilety: 35 (normalny) / 25 (ulgowy) pln

dh20ngb

Miejsce:Klub Komediowy Chłodna w Ukrytym Mieście, Noakowskiego 16 ( MAPA )

Rezerwacja biletów: komedia@chlodna25.pl * lub* 604 126 295

dh20ngb

Podziel się opinią

Share
dh20ngb
dh20ngb