Trwa ładowanie...
d2ireog

Klasy i skakanie przez gumę zamiast telewizji. Popularna stacja zrezygnuje z bajek dla dzieci

"Pomimo różnicy pokoleń i znacznego postępu technologicznego należy pamiętać, że podwórko od lat pozostaje takie samo, jak dawniej".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Klasy i skakanie przez gumę zamiast telewizji. Popularna stacja zrezygnuje z bajek dla dzieci
d2ireog

*Kto z nas nie pamięta długich zabaw na świeżym powietrzu, kiedy rodzice siłą musieli ściągać swoje pociechy do domu? Ten beztroski czas pragnie przypomnieć znany kanał telewizyjny Nickleodon, który zrezygnuje z emisji bajek dla dzieci. *

W ten sposób stacja chce zachęcić najmłodszych do częstszego wychodzenia na powietrze. - Pomimo różnicy pokoleń i znacznego postępu technologicznego należy pamiętać, że podwórko od lat pozostaje takie samo, jak dawniej. Nadal mamy chodniki, na których możemy rysować kredą, słupki do zaczepienia gumy do skakania i trzepaki, które w ostatniej kolejności służyły do trzepania dywanów. Zachęcamy rodziców, aby przypomnieli sobie zabawy z dzieciństwa i pokazali je swoim pociechom – komentuje dla mamadu.pl Agnieszka Krakós - Gorący, z Viacom.

W tym celu Ogrody Jordanowskie, Park Szczęśliwicki, Park Jurajski Olkówek oraz Park pod Bażantami przeszły zmianę designu. Na chodnikach pojawiło się kolorowe grafitti, które będzie przypominało o wszystkich znanych z dzieciństwa zabawach. Każdy może ponownie zagrać w "klasy”,czy np. "lina parzy”.

d2ireog

Projekt ma przypominać grę miejską. Na przystankach autobusowych pojawiły się łamigłówki, pozwalające skrócić czas oczekiwania na autobus.

Zwieńczeniem akcji będzie "Dzień Zabawy 2017”, który odbędzie się 26 sierpnia na Polach Mokotowskich. Nickleodon na czas trwania eventu zrezygnuje z emisji bajek zarówno w telewizji jak i na stronie internetowej.

Przeczytaj też: 21-latek aresztowany. Te przestępstwa były jego "sposobem na życie"

d2ireog

Podziel się opinią

Share
d2ireog
d2ireog