Trwa ładowanie...
d1j4792

Kleszczowa zostanie oddana pół roku przed czasem!

Od piątku od ok. godz. 22.00 ul. Kleszczową będzie już można przejechać w obydwu kierunkach
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kleszczowa zostanie oddana pół roku przed czasem!
d1j4792

Zazwyczaj drogowcy informują nas o opóźnieniach inwestycji, ale tym razem jest inaczej.* Remont* ulicy Kleszczowej we Włochach jest dowodem na to, że nie zawsze musi tak być.

- Do końca listopada będą prowadzone prace wykończeniowe. - Robotnicy pracować będą przy chodnikach, sadzona będzie także roślinność. Jeszcze dzisiaj rozpocznie się asfaltowanie ścieżki rowerowej, które zakończone zostanie w połowie przyszłego tygodnia – mówi Małgorzata Gajewska, rzeczniczka ZTM.

Od piątku od ok. godz. 22.00 ul. Kleszczową będzie już można przejechać w obydwu kierunkach. Do końca miesiąca prowadzone będą już tylko prace wykończeniowe.

d1j4792

Jak to się stało, że prace zakończono na długo przed czasem?

- Ostatni etap prac to kładzenie nawierzchni. Gdyby padał deszcz lub temperatury spadły do minusowych, nie można by było tego zrobić i musielibyśmy wstrzymać prace na czas zimy - tłumaczy Małgorzata Gajewska - Pogoda pracom jednak sprzyjała i w piątek możemy udostępnić całkowicie ulicę do ruchu – dodaje.

Zobacz też: Mapa Dumy i Wstydu: Włochy

Przebudowa Kleszczowej rozpoczęła się w maju 2014 r. Na odcinku 840 m wybudowana została jezdnia, obustronne chodniki, ścieżka rowerowa, zatoki autobusowe i ronda na skrzyżowaniach z ul. Krańcową oraz z Ryżową, Bolesława Chrobrego i Solipską. Przebudowa ulicy kosztowała 7,6 mln zł.

d1j4792

Podziel się opinią

Share
d1j4792
d1j4792