Trwa ładowanie...

Klub Kopernika zaprasza na naukowe Mikołajki

Organizatorzy przygotowali moc atrakcji, a 5 i 6 grudnia wstęp jest wolny.

Klub Kopernika zaprasza na naukowe Mikołajki
d43qfg8

Centrum Nauki Kopernik z okazji zbliżających się Mikołajek przygotowało m.in. naukowy pokaz kabaretowy, błyskawiczny lot w kosmos czy pociski z ziemniaków. Ale to nie wszystko, najmłodsi i ich rodzice będą mogli również stworzyć: oryginalną biżuterię z wykorzystaniem możliwości chemicznych, rysunki termiczne oraz nietypowe prezenty mikołajkowe.

Wszystkie zaplanowane wydarzenia będą się odbywać w Centrum Konferencyjnym Kopernik na parterze. Organizatorzy zaznaczają, że na specjalny pokaz pod nazwą "W oparach absurdu" (5 grudnia, godz. 11.00, 12.30, 14.00, 15.30) będą obowiązywać wejściówki, ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Są one dostępne już od 1 grudnia aż do wyczerpania zapasów.

Źródło: Centrum Nauki Kopernik

d43qfg8

Unikalne atrakcje przygotowały także laboratoria Centrum Nauki Kopernik. Jak zwykle oprócz dobrej zabawy będzie można zgłębić nieznane obszary nauki i zdobyć garść przydatnych umiejętności. Goście otrzymają możliwość budowy prostego obwodu elektrycznego i zagrania świątecznej piosenki z wykorzystaniem owoców. Na Mikołajki w Klubie Kopernika wstęp jest całkowicie bezpłatny.

d43qfg8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43qfg8