Trwa ładowanie...
d488fbr

Klub Kopernika zaprasza na naukowe Mikołajki

Organizatorzy przygotowali moc atrakcji, a 5 i 6 grudnia wstęp jest wolny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Klub Kopernika zaprasza na naukowe Mikołajki
d488fbr

Centrum Nauki Kopernik z okazji zbliżających się Mikołajek przygotowało m.in. naukowy pokaz kabaretowy, błyskawiczny lot w kosmos czy pociski z ziemniaków. Ale to nie wszystko, najmłodsi i ich rodzice będą mogli również stworzyć: oryginalną biżuterię z wykorzystaniem możliwości chemicznych, rysunki termiczne oraz nietypowe prezenty mikołajkowe.

Wszystkie zaplanowane wydarzenia będą się odbywać w Centrum Konferencyjnym Kopernik na parterze. Organizatorzy zaznaczają, że na specjalny pokaz pod nazwą "W oparach absurdu" (5 grudnia, godz. 11.00, 12.30, 14.00, 15.30) będą obowiązywać wejściówki, ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Są one dostępne już od 1 grudnia aż do wyczerpania zapasów.

Źródło: Centrum Nauki Kopernik

d488fbr

Unikalne atrakcje przygotowały także laboratoria Centrum Nauki Kopernik. Jak zwykle oprócz dobrej zabawy będzie można zgłębić nieznane obszary nauki i zdobyć garść przydatnych umiejętności. Goście otrzymają możliwość budowy prostego obwodu elektrycznego i zagrania świątecznej piosenki z wykorzystaniem owoców. Na Mikołajki w Klubie Kopernika wstęp jest całkowicie bezpłatny.

Przeczytajcie też: ZDM stawia na placu Zamkowym sztuczną choinkę. "Ohydztwo" (ZDJĘCIA)

d488fbr

Podziel się opinią

Share
d488fbr
d488fbr