Trwa ładowanie...
d1m5ivi

Kłusownik zabił karmiąca lochę! Szuka go policja

"Z ustaleń wynika, że kłusownik działał wyjątkowo okrutnie"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kłusownik zabił karmiąca lochę! Szuka go policja
d1m5ivi

Policjanci z Komisariatu w Józefowie, zwracają się z apelem do wszystkich osób mogących pomóc w ustaleniu sprawcy zabicia z broni palnej karmiącej lochy dzika. Do zdarzenia doszło wczoraj na łąkach w pobliżu miejscowości Zakręt.

O zastrzelonym z nieznanej broni dziku, policjantów z Józefowa poinformowali łowczy z jednego z miejscowych kół łowieckich. - Z ustaleń wynika, że kłusownik działał wyjątkowo okrutnie - mówią policjanci. W miejscu zdarzenia rozsypywane były ziarna kukurydzy, które zachęcały zwierzęta leśne do przebywania w tym miejscu. W pobliżu dzika odnaleziono także skórę zdjętą z młodej sarny. - O okrucieństwie sprawcy świadczy również fakt, że odnaleziona locha dzika była w okresie karmienia młodych. A w miesiącach wiosennych obowiązuje całkowity zakaz strzelania do loch - dodają funkcjonariusze.

Rany zwierzęcia wskazują, że zostało ono zastrzelone z broni palnej nieznanego policjontom pochodzenia. W związku z tym zdarzeniem policjanci z Józefowa, którzy prowadzą tę sprawę, zwracają się z apelem do wszystkich osób, mogących pomóc w ustaleniu sprawcy tego przestępstwa o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Józefowie.

d1m5ivi

- Przypominamy, że kłusownictwo zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2 - mówią policjanci.

Zobacz także: Kangur uciekinier nie żyje

d1m5ivi

Podziel się opinią

Share
d1m5ivi
d1m5ivi