Trwa ładowanie...

"Kobiety Dekady" wybrane

Dziesięć laureatek z okazji dziesięciu lat magazynu "Glamour"

"Kobiety Dekady" wybrane
ddf0o5z
ddf0o5z

Wczoraj odbyła się impreza "Kobieta Dekady", podczas której redakcja Glamour świętowała swoje 10-lecie. W warszawskiej Endorfinie wyróżniono 10 najbardziej inspirujących i utalentowanych kobiet, odnoszących sukcesy w ciągu ostatnich 10 lat.

Jury w składzie Anna Jurgaś - redaktor naczelna „Glamour”, Marcin Prokop, Michał Piróg, Olivier Janiak, Arkadiusz Likus, Robert Kupisz wybrało 10 "Kobiet Dekady". Poniżej podajemy ich nazwiska oraz przytaczamy argumentację jury:

  1. Monika Brodka - indywidualistka, która konsekwentnie tworzy własny styl - w muzyce i w modzie.
  2. Anja Rubik – osiągnęła więcej niż którakolwiek polska modelka. Portal Models.com zaliczył ją do ikon modelingu, ale ona nie poprzestaje na pozowaniu. Z sukcesem tworzy i wydaje magazyn „25”, zaprojektowała kolekcję butów dla Giuseppe Zanottiego, aktywnie działa charytatywnie na rzecz zajmującej się przeszczepami szpiku kostnego fundacji DKMS.
  3. Anna Przybylska – ideał kobiecości. Piękna, zmysłowa, inteligentna i z poczuciem humoru. Po latach aktorskich sukcesów, świadomie zniknęła z show biznesu, żeby poświęcić się rodzinie. Każde jej publicznie pojawienie się wywołuje euforię.
  4. Gosia Baczyńska - za ogromny talent, upór i determinacje w dążeniu do własnych celów. Podbiła Warszawę, a ostatnio stolicę mody - Paryż.
  5. Reni Jusis - po latach sukcesów jako piosenkarka zmieniła życiowe priorytety by zostać pełnoetatową eko-mamą. 6.* Maria Peszek* - za odwagę wypowiadania niepopularnych opinii i za tworzenie muzyki, która zapada w pamięć i zmusza do myślenia.
  6. Anna Mucha - szokuje, prowokuje, intryguje. Po latach grania w filmach, zajęła się także prowadzeniem bloga.
  7. Dominika Kulczyk-Lubomirska - od lat z pasją angażuje się w pomoc potrzebującym - w Polsce i na świecie.
  8. Małgorzata Kożuchowska - nieprzemijający styl i klasa. W życiu i na ekranie.
  9. Małgorzata Socha - jest glamour w każdej sytuacji. Skromna, piękna, wrażliwa. Na telewizyjne ekrany wnosi powiew świeżości.
ddf0o5z

Czy zgadzacie się z opinią jury?

Kto jeszcze pojawił się na gali? Zobaczcie zdjęcia z wczorajszej imprezy!

ddf0o5z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddf0o5z