Trwa ładowanie...

Koczują przed sklepem, by kupić trampki Kayne Westa

Jedna para butów projektu rapera kosztuje 850 zł.

Share
Koczują przed sklepem, by kupić trampki Kayne Westa
d4fmojl

Koce termiczne, leżaki, folie i prowiant - z daleka możnaby ocenić ich jak bezdomnych. To tylko złudzenie. Kilometrowa kolejka przed jednym z warszawskich sklepów składa się z samych miłośników trampków. Polują na buty zaprojektowane przez Kayne Westa, które mają trafić do sprzedaży w piątek przy ul. Szpitalnej. Koczuje tam około 40 osób.

**

**

d4fmojl

fot. PAP/Marcin Obara

Pierwsi wytrwali pojawili się przed sklepem już w poniedziałek. Nie straszny im deszcz i niska temperatura, a znajomi dowożą im jedzenie. Zerkając z boku, można pomyśleć, że przenieśliśmy się do czasów PRL. - Jestem bardzo zdeterminowana. Chcę mieć te buty. I nawet jeśli nie dostanę swojego rozmiaru, to nic nie szkodzi. Będę mogła się z kimś wymienić - mówi jedna z dziewczyn czuwających przez sklepem. Trampki projektu rapera pochodzą z limitowanej edycji i są gratką dla kolekcjonerów. W kolejce stoją też ci, którzy na miłośnikach trampek chcą zarobić. - Mogę je później sprzedać drożej - mówi jeden z nich.

fot. PAP/Marcin Obara

d4fmojl

Chętnych jest więcej niż trampek od Kayne Westa. Około 40 osób czeka na 33 pary. Każda z nich zostanie sprzedana za 850 zł. Jak się okazuje, to dość niska cena. - Później w Internecie osiągną cenę kilku tysięcy złotych - zdradza znawca.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d4fmojl

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fmojl
d4fmojl