Trwa ładowanie...
d27tb4q

Koczują przed sklepem, by kupić trampki Kayne Westa

Jedna para butów projektu rapera kosztuje 850 zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koczują przed sklepem, by kupić trampki Kayne Westa
d27tb4q

Koce termiczne, leżaki, folie i prowiant - z daleka możnaby ocenić ich jak bezdomnych. To tylko złudzenie. Kilometrowa kolejka przed jednym z warszawskich sklepów składa się z samych miłośników trampków. Polują na buty zaprojektowane przez Kayne Westa, które mają trafić do sprzedaży w piątek przy ul. Szpitalnej. Koczuje tam około 40 osób.

**

**

d27tb4q

fot. PAP/Marcin Obara

Pierwsi wytrwali pojawili się przed sklepem już w poniedziałek. Nie straszny im deszcz i niska temperatura, a znajomi dowożą im jedzenie. Zerkając z boku, można pomyśleć, że przenieśliśmy się do czasów PRL. - Jestem bardzo zdeterminowana. Chcę mieć te buty. I nawet jeśli nie dostanę swojego rozmiaru, to nic nie szkodzi. Będę mogła się z kimś wymienić - mówi jedna z dziewczyn czuwających przez sklepem. Trampki projektu rapera pochodzą z limitowanej edycji i są gratką dla kolekcjonerów. W kolejce stoją też ci, którzy na miłośnikach trampek chcą zarobić. - Mogę je później sprzedać drożej - mówi jeden z nich.

fot. PAP/Marcin Obara

d27tb4q

Chętnych jest więcej niż trampek od Kayne Westa. Około 40 osób czeka na 33 pary. Każda z nich zostanie sprzedana za 850 zł. Jak się okazuje, to dość niska cena. - Później w Internecie osiągną cenę kilku tysięcy złotych - zdradza znawca.

*Przeczytaj też: Kontrowersyjne wiaty autobusowe. ZTM reaguje i dostawia...jednoosobową ławkę *

d27tb4q

Podziel się opinią

Share
d27tb4q
d27tb4q