Trwa ładowanie...

KOD pod Pałacem Prezydenckim. Świętuje imieniny… Adriana

Zdaniem sporej części wyborców do Andrzeja Dudy przylgnął wizerunek "pana Adriana".

Share
KOD pod Pałacem Prezydenckim. Świętuje imieniny… Adriana
d13fqkt

"Masz coś do popisania? Wniosek o kredyt? Laurkę? PIT za 2020r?* Przyjdź! Adrian podpisze wszystko!” - tak działacze KOD namawiają do świętowania imienin Adriana obchodzonych 8 lipca.*

Zdaniem sporej części wyborców do Andrzeja Dudy przylgnął wizerunek "pana Adriana". Tak nazywany jest przez postaci grające w satyrycznym serialu "Ucho prezesa". W serialu prezydent czeka na korytarzu w kolejce do gabinetu "prezesa".

Działacze KOD, zainspirowani przezwiskiem, w sobotę 8 lipca od godz. 15 świętują imieniny Adriana pod Pałacem Prezydenckim.

d13fqkt

Warszawa
Imieniny Adriana
8. lipca, godz. 15:00
przed pałacem Namiestnikowskim

— KOD (@KomObrDem)

W wydarzeniu na Facebooku napisali: "ciut odwagi! Dłuższej smyczy! Adrianowi Polska życzy! Świętuj z nami imieniny Adriana Niezłomnego! Znanego wszystkim obrońcę prawa i sprawiedliwości, niezłomnego przywódcę, symbol dumy i niezależności. Najszybszego na świecie dawcy autografów, mistrza narciarstwa i słit foć”.

Wszyscy obecni

d13fqkt

— Paweł T. (@PawelT_PL)

Niewinne wydarzenie

Prezydent Andrzej Duda często staje się obiektem żartów i memów wśród internautów. Najsłynniejszym wirtualnym wydarzeniem z udziałem prezydenta był "Sylwester z Andrzejem Dudą".

Wszystko zaczęło się od niewinnego wydarzenia na Facebooku. Założyła je jedna osoba. Jednak na stronie wydarzenia lawinowo zaczęło przybywać uczestników. Pojawiały się też coraz ciekawsze posty i zdjęcia. Internauci zakładali nawet fikcyjne profile znanych osób, aby ożywić całą dyskusję. Tymczasem w sylwestrową noc prezydent Duda pozdrowił uczestników, "dołączając" tym samym do imprezy.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d13fqkt

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13fqkt
d13fqkt