Trwa ładowanie...

Kolej tyrolska na Stadionie Narodowym!

Rusza "Ekstremalny Narodowy"
Share
Kolej tyrolska na Stadionie Narodowym!
dmacyia

Pół kilometra lin, prędkość przekraczająca 60 km/h, przejazd około 50 metrów nad ziemią - to najnowsza atrakcja Stadionu Narodowego - dla dzieci, młodzieży i dorosłych. "Ekstremalny Narodowy" startuje w piątek 18 lipca. Wtedy też rusza sprzedaż biletów.

Czytaj też: Jamiroquai wystąpi na Narodowym! [WIDEO]

Projekt „Ekstremalny Narodowy” to pierwsza kolej tyrolska realizowana przez Centrum Sportów Ekstremalnych 2Wieże pod dachem Stadionu Narodowego w Warszawie. To zjazd po skośnej linie, który jest jedną z najciekawszych atrakcji popularnych parków linowych i wielu imprez integracyjnych. Najbardziej efektowne zjazdy to te najdłuższe i najszybsze, a do tego wymagana jest odpowiednio duża różnica poziomów startu i lądowania.

Gabaryty Narodowego pozwalają rozpiąć "tyrolkę" po przekątnej całego boiska - od najwyższego punktu trybun aż po wewnętrzną promenadę areny. To plasuje stadionową kolej w czołówce najdłuższych tyrolek w kraju. Ponadto zastosowanie opatentowanej specjalnie na potrzeby Narodowego, innowacyjnej technologii równoległych lin zjazdowych o automatycznie wyrównującym się napięciu, pozwala osiągnąć znaczny wzrost prędkości zjazdu.

dmacyia

- Zapraszamy wszystkich. Rodziny z dziećmi, wycieczki, grupy przyjaciół i tych, którzy chcą obejrzeć Stadion z lotu ptaka. Rozważamy rozwój projektu w przyszłości i włączenie kolejnych ekstremalnych atrakcji - mówi Mikołaj Piotrowski, rzecznik prasowy spółki PL.2012+, operatora Stadionu Narodowego.

Sprzedaż biletów rusza 18 lipca 2014 roku. Koszt zjazdu z instruktażem to 39 złotych a bilet ulgowy to 29 złotych. Dla grup przygotowano specjalną ofertę cenową. W ofercie jest również specjalny zjazd dla dwóch osób - bilet tandemowy.

Zakupu biletów można dokonać przez stronę www.stadionnarodowy.org.pl lub w kasach Stadionu Narodowego.

Czytaj też: Za darmo: Treningi Tai Chi

dmacyia

Podziel się opinią

Share
dmacyia
dmacyia