ycipk-3csnz4

Kolejna edycja Nocy Muzeów już za trzy miesiące

Jak zwykle kilkaset miejsc otworzy nocą swoje drzwi dla warszawiaków - wstęp wolny!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kolejna edycja Nocy Muzeów już za trzy miesiące
ycipk-3csnz4

Trwają prace nad kolejną 12. edycją Nocy Muzeów. Miasto stołeczne Warszawa wysyła informacje do uczestników sprzed roku zachęcając ich do wpisywania się na listy zgłoszeniowe. Wydarzenie odbędzie się 16 maja.

Przeczytajcie też: Legendy warszawskie i Warszawa Chopina [SPACERY]

Zaproszenia sukcesywnie wysyłane są do ponad 280 placówek. Tak jak zawsze procedura rozpoczyna się od potwierdzenia chęci uczestnictwa w Nocy Muzeów przez dane muzeum czy instytucję, potem placówki będą proszone o podanie dokładnego programu jaki przygotowały na Noc i szczegóły organizacyjne.

ycipk-3csnz4

Na tym etapie na adres noc.muzeow@infoqultura.pl swoje deklaracje mogą przysyłać także ci, którzy chcieliby wziąć udział w tym kulturalnym przedsięwzięciu po raz pierwszy. Po weryfikacji ich oferty, zostaną wpisani na listę uczestników.

Noc Muzeów odbywa się co roku w Warszawie od 2004 roku. Jest to niezwykła impreza - przez całą noc wybrać się możemy do kilkuset ciekawych miejsc, aby obejrzeć wystawy, koncerty, happeningi i wiele innych. Miasto organizuje dodatkowo wiele wydarzeń na terenie miasta. Wszystko za darmo! Do wielu dużych placówek kolejki są co roku olbrzymie, co świadczy o niezwykłej popularności wydarzenia. Między zwiedzanymi miejscami kursują co roku specjalne autobusy - w tym stare ogórki oraz ogórki-kabriolety! Przejazd tymi pojazdami również jest darmowy.

Podziel się
Podziel się
ycipk-3csnz4
ycipk-3csnz4
ycipk-3csnz4
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3csnz4