Trwa ładowanie...

Kolejna kolizja z udziałem samochodu BOR? Incydent przy Dworcu Centralnym

Mamy komentarz stołecznej policji.

Share
Kolejna kolizja z udziałem samochodu BOR? Incydent przy Dworcu Centralnym
d492rwz

Kolejna stłuczka z udziałem samochodu Biura Ochrony Rządu? Taką informację podał tvnwarszawa.pl. Do kolizji miało dojść przy Dworcu Centralnym. Jednak stołeczna policja w rozmowie z WawaLove.pl nie potwierdza tego, by w zdarzeniu miało brać udział auto BOR.

Jak informuje tvnwarszawa.pl, przed Dworcem Centralnym miało dojść do drobnej kolizji w wyniku której został uszkodzony czarny mercedes vito z przyciemnianymi szybami i sygnalizatorami z przodu auta. Drugi samochód, który brał udział w kolizji, to mazda. Według nieoficjalnych doniesień, pierwszy pojazd miał należeć do Biura Ochrony Rządu. * *

WawaLove.pl skontaktowało się w tej sprawie z sekcją prasową stołecznej policji. - Potwierdzamy, że doszło do kolizji. Mazda, która cofała, uderzyła w tył mercedesa vito. Nikomu nic się nie stało. Kierowcy byli trzeźwi - mówi Monika Brodowska z Komendy Stołecznej Policji. Czy w zdarzeniu brał udział samochód BOR-u? - Tej informacji nie potwierdzamy - dodaje.

Przypomnijmy: w czwartek na skrzyżowaniu Żwirki i Wigury z Hynka radiowóz jadący w kolumnie BOR zderzył się z samochodem dostawczym. 4 osoby zostały ranne, w tym dwoje policjantów. Policja potwierdziła, że kolumna przewoziła szefa NATO - Jensa Stoltenberga. To już prawdziwa czarna seria, bo również wczoraj, w innym wypadku, brała udział limuzyna BOR, którą podróżował Lech Wałęsa.

d492rwz

Podziel się opinią

Share
d492rwz
d492rwz