Trwa ładowanie...
d3pfcw5

Kolejna odsłona Heineken Dropped, czyli piekło w raju

Heineken juz niejeden raz zaskoczyl nas w trakcie swojej najnowszej kampanii Dropped. Nie inaczej jest tym razem
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kolejna odsłona Heineken Dropped, czyli piekło w raju
d3pfcw5

amiast jednego śmiałka mamy dwóch i to w dodatku skutych kajdankami. Irlandczyk Murray Aston oraz nasz rodak, Jakub z Warszawy, lądują na odległych Filipinach.

Jakub to zwolennik wakacji typu all inclusive, gdzie może cały dzień bezkarnie leniuchować. 33-letni Murray zwiedził już niejedno miejsce, lecz na filipińskich wyspach jest po raz pierwszy. Heineken powierza im jasne zadanie - dotrzeć na wyspę Banbalang gdzie odnajdą klucz. Do tego czasu, nie będą mogli się rozejść dalej niż o krok.

Seria Dropped to cykl podzielonych na odcinki opowieści o przygodach odkrywców podczas ich niezwykłych podróży. Uczestnicy eksperymentu są zabierani do nieznanych im miejsc. Mogliśmy dotychczas podziwiać zmagania Greka Stavrosa który dzielnie przedzierał się przez dżunglę w Kambodży, Amerykanina Williama, który musiał przetransportować blok lodu przez gorące pustynie Maroka, a ostatnio reprezentanta RPA - , którego los dosłownie zrzucił do Polski ( zobacz tutaj ).

Zobaczcie poniżej jak poradzili sobie Murray i Jakub. Kolejne odcinki serii Dropped znajdziecie na kanale Heineken w serwisie YouTube.

__

d3pfcw5

Podziel się opinią

Share
d3pfcw5
d3pfcw5