Trwa ładowanie...

Kolejne duże utrudnienia w ruchu na AK przy ul. Broniewskiego!

Na dwa tygodnie zamykają jezdnię zbiorczą. Autobusy pojadą objazdem

Kolejne duże utrudnienia w ruchu na AK przy ul. Broniewskiego!
d1k93rk
d1k93rk

Od dziś 17 listopada, zostanie zamknięta jezdnia zbiorcza Trasy AK w kierunku zachodnim przed skrzyżowaniem z ul. Broniewskiego, w związku z tym szykują się duże utrudnienia w ruchu, nie tylko dla kierowców ale i dla osób korzystających z komunikacji miejskiej. Na okres zamknięcia jezdni, autobusy linii 186 i 414 zmienią trasę kursowania.

Linie 186, 414 jeździć teraz będą w kierunku krańca SZCZĘŚLIWICE od przystanku PARK KASKADA 06:
NOWODWORY / BRÓDNO-PODGRODZIE - ... - wjazd łącznicą w kierunku Metra Marymont - Słowackiego - Włościańska - Broniewskiego - al. Armii Krajowej - ... - SZCZĘŚLIWICE

d1k93rk

Zmiany te spowodowane są rozbudową i przystosowaniem trasy AK do standardów trasy szybkiego ruchu S8 na odcinku węzeł Powązkowska - węzeł Modlińska . W związku z tym zamknięta dla ruchu kołowego jezdni zbiorczej została dzisiaj Trasa Armii Krajowej w kierunku zachodnim, przed skrzyżowaniem z ul. Broniewskiego. Taka sytuacja ma się utrzymywać przez około dwa tygodnie. Objazd w tej relacji będzie prowadzony wjazdem na ul. J. Słowackiego i ulicą Włościańską do ul. W. Broniewskiego.

Ponadto od dn. 17.11.2014 r. od początku kursowania linii dziennych likwiduje się funkcjonowanie przystanku PARK OLSZYNA 56 oraz przywraca się funkcjonowanie przystanku PARK OLSZYNA 06.

Linii 186 oraz 414 kursować będą wg specjalnego rozkładu jazdy.

d1k93rk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1k93rk