Trwa ładowanie...
d1boo30

Kolejne duże utrudnienia w ruchu na AK przy ul. Broniewskiego!

Na dwa tygodnie zamykają jezdnię zbiorczą. Autobusy pojadą objazdem
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kolejne duże utrudnienia w ruchu na AK przy ul. Broniewskiego!
d1boo30

Od dziś 17 listopada, zostanie zamknięta jezdnia zbiorcza Trasy AK w kierunku zachodnim przed skrzyżowaniem z ul. Broniewskiego, w związku z tym szykują się duże utrudnienia w ruchu, nie tylko dla kierowców ale i dla osób korzystających z komunikacji miejskiej. Na okres zamknięcia jezdni, autobusy linii 186 i 414 zmienią trasę kursowania.

Przeczytaj też: Nowa trasa AK i most Grota gotowe pod koniec 2015 r.

Linie 186, 414 jeździć teraz będą w kierunku krańca SZCZĘŚLIWICE od przystanku PARK KASKADA 06:
NOWODWORY / BRÓDNO-PODGRODZIE - ... - wjazd łącznicą w kierunku Metra Marymont - Słowackiego - Włościańska - Broniewskiego - al. Armii Krajowej - ... - SZCZĘŚLIWICE

d1boo30

Zmiany te spowodowane są rozbudową i przystosowaniem trasy AK do standardów trasy szybkiego ruchu S8 na odcinku węzeł Powązkowska - węzeł Modlińska . W związku z tym zamknięta dla ruchu kołowego jezdni zbiorczej została dzisiaj Trasa Armii Krajowej w kierunku zachodnim, przed skrzyżowaniem z ul. Broniewskiego. Taka sytuacja ma się utrzymywać przez około dwa tygodnie. Objazd w tej relacji będzie prowadzony wjazdem na ul. J. Słowackiego i ulicą Włościańską do ul. W. Broniewskiego.

Ponadto od dn. 17.11.2014 r. od początku kursowania linii dziennych likwiduje się funkcjonowanie przystanku PARK OLSZYNA 56 oraz przywraca się funkcjonowanie przystanku PARK OLSZYNA 06.

Linii 186 oraz 414 kursować będą wg specjalnego rozkładu jazdy.

d1boo30

Podziel się opinią

Share
d1boo30
d1boo30